Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Звернення до влади
Звернення до влади

Жовкві не потрібне таке житлово-комунальне управління

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2010-02-28

Більшість жителів м. Жовкви проживають у будинках, які належать Жовківській міській раді і «управляє» ними Жовківське міське виробниче управління житлового господарства, котре створили рішенням міської ради за керування п. Янушевича ще у 1998 році. До цього часу в місті було управління будинками та управління комунальним господарством. Ці служби ліквідували і утворили МВ УЖКГ для ефективного управління будинками та комунальною службою під керівництвом п. Недбайла Л. С. І знову практично нічого не робилося. Скаргам жителів не було меж, відповіді на них надходили вчасно, а роботи не виконувались, мотивуючи тим, що немає коштів.
За нового начальника, п. Голінки О. А., жовківчани  з надією чекали на зміни в комунальному управлінні, але ніяких змін так і не було, тільки квартплата зросла у двічі. А ми, як законопослушні жителі, оплату здійснюємо вчасно, згідно з виписаними квитанціями, які «засовують» у двері квартири або знаходимо на сходовій клітці. 
Цікаво, що саме входить у квартплату? Прибирання під'їздів ще ніколи не проводилось! Завжди робить це чергова квартира. Ремонт даху – немає за що. А чому ж така висока щомісячна плата?
І здається, що ми проводимо оплату для отримання заробітної плати працівникам комунальної служби. А, може, вже пора змінити роботу працівників управління комунального господарства і більше коштів витрачати на ремонт сходових кліток, дахів, коминів та вхідних дверей. А що робиться на вулицях у зимовий період? Дороги та тротуари повністю засніжені, навіть не посипані. За вивіз снігу вже й не говоримо.
Тому хочеться запитати, що входить в обов'язки працівників КП МВУЖКГ і чи все вони виконують..?
Жителі м. Жовкви

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 8


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти