Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Звернення до влади
Звернення до влади

Україна для українців! (телебачення)

Нравится
Стаття з випуску № 6(34) від 2009-05-07

Останні декілька років Україна живе в тенетах «свободи». Наші телеканали тиражують численні політичні ток-шоу, які проте більше нагадують собачі бої, аніж вільну дискусію між політичними силами, між владою та опозицією. Така ситуація неминуче призвела до знецінення слова «свобода» та перетворення його у синонім безвідповідальності.

Останньою краплею стала передача на ТРК «Україна» «Шустер Live», яка вийшла на телеекрани 24 квітня 2009 року. Аудиторія, в якій від сили п’ять-шість осіб розмовляли українською мовою, провела суд над українською ідеєю та українською державою, які самотньо захищав син видатного українського режисера Андрій Іллєнко. Під головуванням Савіка Шустера суд в складі регіоналів, нашоукраїнців, бютівців, Євгена Червоненка (голови однієї з спільнот так званого «вибраного» народу в Україні), посла Ізраїлю в Україні та інших відповідно підібраних «суддів», взявся до розгляду питання про гасло «Україна для українців!». Дане гасло було визнано фашистським і віднесене до безумовних проявів нацизму. Після таких дискусій між українськими(!!!!!!) політиками виникає питання: «Для кого ж тоді Україна?». Може для росіян, а може для жидів? Цілі покоління найкращих представників українського народу вмирали за українську державу та її незалежність, а сьогодні виявляється, що вони вибороли держави для всіх тільки не для своєї нації. Та, що тут говорити, наші політики вже давно звикли жити за своєю заповіддю: «Україна для політиків».

Після розправи над українською ідеєю головування в «судовому процесі» взяв на себе Євген Червоненко, представник того самого «вибраного народу». Підсудна - наша нещасна ненька Україна. Судили нашу державу за те, що під час недавнього форуму з питань боротьби з расизмом український дипломат не виконав волю держави Ізраїль і не вийшов із зали під час виступу президента Ірану. Виникає питання: «Чому ми повинні виконувати волю якогось Ізраїлю та ігнорувати виступ президента іншої незалежної держави?» В дев’яностих роках ми вже втратили мільярдні контракти на будівництво турбін для іранської АЕС, коли виконали волю США (Росія тоді забрала ці контракти і заробила гроші). А тут люди, які називають себе представниками українського народу відкрито паплюжать державу та захищають чужоземні інтереси. Зрозумійте ж в кінці кінців: у жидів є Ізраїль, в росіян – Росія, в румунів – Румунія, тож будьте добрі не чіпайте державу українців – Україну.

Після всього побаченого і почутого виникає питання: чи потрібна Україні така псевдо-свобода. Свобода зневажати нашу рідну мову, принижувати нашу державу та насміхатися над нашою національною ідеєю. Ми повинні сказати ні такій свободі. Свобода – це цінність, а не право безкарно паплюжити ідеали.

УКРАЇНА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ! Всі кого це не влаштовує чи дратує – вільні виїжджати до тої країни, яка їм більше до вподоби.

Слава Україні!

Богдан Юрдига


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 5


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти