Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Звернення до влади
Звернення до влади

Лист-звернення до державного санітарного лікаря Жовківського району

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2010-02-28

Головному державному

санітарному лікарю

Жовківського району

п. І. Л. Тутіку

редакція газети

«Жовківчанка»

п. Б. Гетьману

жителів м. Жовква

Заява-звернення

Звертаються до Вас жителі м. Жовкви, яким не байдужа ситуація, як працює продуктовий ринок ТОВ «ВЕГА» в м. Жовква. На території ринку розташовані продуктові кіоски приватних підприємців, які безпосередньо або через продавців займаються реалізацією продуктів згідно з вимогами нормативних документів, якими у своїй роботі керуються спеціалісти райсанепідемстанції. До торгівлі на ринках є певні вимоги, яких приватні підприємці повинні дотримуватися. З цією метою спеціалісти, якими керує п. Галина Демчик, щорічно погоджують асортимент продуктів харчування (послуга платна), який дозволено для реалізації в торговому кіоску. Проте, відвідуючи ринок, ми бачимо грубі порушення підприємцями правил торгівлі: практично всі підприємці, порушуючи погодження асортименту, торгують ковбасними виробами, різноманітними фаршами, курячими четвертинками, мороженою рибою та іншими м’ясними продуктами невідомого походження у відсутності холодильних вітрин та морозильних камер.

Неприємно бачити, коли на брудних, непристосованих прилавках виставлено в перемішку вище названі продукти. Така торгівля здійснюється впродовж цілого року. В зимовий період не так страшно все це виглядає, а що робиться влітку, коли надворі спека, продукція розморожується. Проходячи біля кіосків, чути сморід, над продуктами рій мух, та ні адміністрацію ринку, ані працівників санстанції, якими Ви на даний час керуєте, як бачимо, не хвилює. А працівники Вашої установи постійно приходять на ринок з перевірками і все це бачать, проте кардинальних заходів, щоб навести порядок, не вживають і відходять з повними торбами подарунків. Час від часу збирають «для Тутіка відкупне» – думаємо, що Ви розумієте, про що йдеться. Просимо Вас вжити відповідних заходів, як керівника, що відповідає за санітарію в цілому районі, щодо торгівлі у відкритих незахищених та необладнаних необхідним інвентарем приміщеннях. Адже у місті є чи мало продуктових магазинів, які мають умови для торгівлі такими продуктами, то нехай цим і торгують, а не на ринку в поросі, під відкритим небом, при скупченні мух, котів і собак.  Ми впевнені, що Ви відреагуєте на наше звернення і на ринку всі ці, а також інші порушення правил торгівлі будуть усунені.

За допомогою у розв'язанні питань, наведених у зверненні, ми також звертаємось до редакції часопису «Відродження» та газети «Жовківчанка». При відсутності реакції звернемося до головного обласного та державного санлікарів. Така ситуація на ринку нашого міста нас хвилює, тому ми і просимо допомоги. Будемо вдячні за наведення порядку.

17.12.2009 року                                                                       Жителі міста Жовкви


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 47


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти