Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Звернення до влади
Звернення до влади

Звернення до прокурора Жовківського району та до голови Жовківської райради

Нравится
Стаття з випуску № 9 від 2009-07-02

Звернення до голови Жовківської райради

Шановний пане голово Жовківської райради В.Яцура у вашій газеті райради «Відродження» від 26 червня 2009 року на 2 сторінці, було опубліковано повідомлення, що всі рішення сесій Жовківської райради опубліковані на офіційному Інтернет сайті райради.

Переглянувши рішення 20 сесії від 12 червня 2009 року, у нас виникає питання: куди подівалися перші одинадцять рішень. Серед яких: рішення про виділення коштів на районний відділ освіти в розмірі близько 800 тис.грн., рішення про виділення коштів на агропромисловий комплекс понад 750 тис.грн. і багато інших.

Тому редакція газети «Жовківчанка» просить вас надати рішення від №1 по №12, 20 сесії райради від 12 червня.

Для зручності, на ваш вибір, інформацію можна надіслати в електронному вигляді Інтернет поштою за адресою: Zhovkivchanka@ukr.net, або поштою: м.Жовква, п/с №12

Редакція газети «Жовківчанка»

 

Звернення до прокурора Жовківського району

18 вересня 2008 року на ім’я прокурора Жовківського району І.Свореня була скерована редакцією газети заява наступного змісту:

« З а я в а

Направляю до відома та прийняття рішення відповідно до ст. 94, 97 КПК України, що у газеті «Жовківчанка» №18 від 21 серпня 2008 року на сторінці №3 був надрукований матеріал під заголовком «В чиїй кишені осіли мільйони???», де міститься інформація про скоєння злочину: незаконної розробки піщаного кар’єру.

До сьогоднішнього дня немає жодного реагування із сторони правоохоронних органів.

Прошу надати правову оцінку висвітленому злочину та дати письмову відповідь, яка буде опублікована у наступних номерах газети.

Додаток –оригінал газети.»

Редакція не отримала відповіді, тобто ви ані ваша служба не відреагували належним чином, або тим самим прикрили злочинців.

Тому просимо вас надати інформацію про те, що до ви цього часу, майже за рік, вже на розслідували, а не тільки отримуєте квартири і земельні ділянки для індивідуального будівництва будинків, які в подальшому будуть просто продані з метою наживи.

Редакція газети «Жовківчанка

 

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 30


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти