Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Звернення до влади
Звернення до влади

Якщо мовчить влада говорить народ

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2014-10-16

Якщо не діє Закон, тоді діє смітникова люстрація! Після Революції Гідності, завдяки Українському Народу, ціною крові Небесної Сотні та великої кількості поранених і покалічених, до влади прийшли люди, які на Майдані ревно кричали та бились в груди, що «не зрадять народ України». Засуджували та призирали режим Януковича. Обіцяли Народу України «жити по новому», що український народ житиме в правовій, заможній та міцній державі. Народ їм щиро вірив. Пройшло сім місяців правління так би мовити «нової влади», однак в державі посуті нічого незмінилось, окрім облич у владних кабінетах, корупція та хабарництво процвітає, ставки хабарів зростають, «винахідливі» чиновники вдосконалюють корупційні схеми і це в час війни, раніше за таке рострілювали. В тойже час Народ України, прості громадяни героїчно та жертовно відбивають атаки російського агресора та сепаратистів–бандюків. На мою думку виключно тільки із-за свідомості та героїзму простих громадян-добровольців України, станом на даний час ще існує держава Україна, а вище керівництво України в більшій мірі шкодить ніж допомагає(ненадає відповідну зброю, зливає москалям інформацію із-за чого гинуть наші воїни і.т.д.). Пролито чимало крові синів України, що потрібно ще щоб високопосадові особи схаменулись і перестали грабувати державу-красти сотнями міліонів та міліардами бюджетних коштів, тобто наших з вами коштів-сплачених нами податків.

Я вважаю, що кожен з нас на своєму місці де би він небув, має боротись за те за що загинули наші побратими і ми немаємо морального права їх зрадити. В іншому випадку їх смерті будуть марними.

Я виконуючи свої депутатські повноваження неодноразово звертався в правоохоронні органи, прокуратуру, місцеві держадміністрації, Кабінет Міністрів України та до Президента України, щодо масових розкрадань бюджетних коштів чиновниками Львівської області, зокрема Тимощуком Ігором Володимировичом – в. о. керівника відділу освіти Жовківської райдержадміністрації з вірою, що «Нова» такби мовити влада проведе перевірку вказаних мною фактів обєктивно та строго до вимог чинного законодавства України і злочинці будуть покарані, а вкрадені кошти повернуті. Але не тут то було. Мої сподівання були наївні та смішні. Ні прокурори, ні міліціонери, ні суді недотримуються вимог Закону, більше того вони його просто ігнорують, а керуються своїми меркантильними інтересами (особистим незаконним збагаченням іншою мовою хабарництвом та корупцією) і жодної відповідальності. Зі сторони влади немає належного контролю, виникає питання чому? А може вони з ними діляться тому і вудчувають вседозволеність та безкарність, тому я вважаю, що на руках таких людей кров Небесної Сотні та кров всіх інших патріотів, які загинули захищаючи свою державу. На мою думку політичним партіям таким як, Народний фронт, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», «Опозиційний блок», Сильна України та інші партії в яких є колишні чи діючі чиновники потрібно йти на вибори з гаслом «Кради і ділись» це ті реалії чим вони займаються чи займали перебуваючи у владі. Хочу вам повідомити деякі факти діяльності Тимощука І.В. в.о.керівника відділу освіти Жовківської райдержадміністрації 08.04.2013 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України зареєстровано кримінальне провадження в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12013150240000314 в ході розслідування встановлено, що Тимощук І.В. підчас виконання договору № 86 укладеного із ТзОВ «Львіввікнобуд», зловживаючи своїм службовим становищем підписав фіктивний акт виконаних робіт щодо ремонту віконних блоків в Куликівській ЗОШ, чим призвів до розтрати бюджетних коштів в сумі 40 000 грн.

Слід зазначити, що вкрадені віконні блоки Тимощуком І.В. по даному кримінальному провадженні були повернуті, а потім встановлені в Куликівскій ЗОШ таким чином після депутатського втручання повернуто вкрадене, однак це не звільняє Тимощука І.В. від кримінальної відповідальності в частині підробки та фальсифікації документів, а саме Тимощук І.В. – в.о.керівника відділу освіти Жовківської РДА підписав акт виконаних робіт про встановлення пластикових вікон у Куликівскій ЗОШ в грудні 2012 року, однак, на момент проведення перевірки даного факту правоохоронними органами у квітні 2013 році було встановлено, що вищевказані вікна відсутні (невстановлені), таким чином Тимощук І.В. в Акті виконаних робіт вказав завідомо неправдиву інформацію та вчинив злочин передбачений статтею 366 КК України. За непідтвердженими даними Тимощук І.В. вкрадені вікна встанов у своєму будинку, який будує за заробітну плату держслужбовця 1500 грн. Дане кримінальне провадження з обвинувальним актом було скеровано до Жовківського районного суду для обрання міри покарання Тимощуку І.В. однак з невідомих причин суд своєю Ухвалою закрив дане кримінальне провадження. Виходить що Жовківський районний суд самий «гуманний суд» але тільки для злочинців, які діляться вкраденим, а діти в Куликівській ЗОШ мали мерзнути і терпіти в холодних класних приміщеннях.

В рамках даного кримінального провадження співробітниками Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області проводилась перевірка щодо факту розтрати бюджетних коштів в сумі 99 540 грн., виділених Жовківською районною радою, управлінню освіти, молоді та спорту Жовківської РДА для придбання 15 електрогенераторів для шкіл району у зв’язку із стихійним лихом, однак і тут правоохоронці невгледіли правопорушень зі сторони Тимощука І.В. який закупив елекртогенератори по суттєво завищенних цінах по моїх підрахунках в кишеню нечистого на руку чиновника потрапило 42 000 грн.

Крім того, слідчим відділом УСБУ у Львівській області внесено у Єдиний реєстр досудових розслідувань кримінальне провадження № 22013150000000101 від 10.04.2013 року за фактом скоєння злочину передбаченого ст. 364 ч.2 КК України відносно посадових осіб комітету з конкурсних торгів відділу освіти Жовківської РДА (голова комітету – начальник відділу освіти Тимощук І.В.), які протягом листопада-грудня 2012 року під час проведення процедури закупівлі в одного учасника вугілля кам'яного, зловживаючи своїм службовим становищем шляхом надання незаконних переваг одному з учасників процедури із найбільшою вартістю пропозиції, здійснили незаконні перевитрати бюджетних коштів та завдали збитків державі на суму понад 500 000 грн. А поставлене вугілля не відповідає  стандартам та умовам договору.

В подальшому розслідування даного кримінального провадження передано до Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області. Через декілька місяців «тяжкого» розслідування згідно Акту Державної фінансової інспекції Львівської області від 27.12.2013 року про наслідки ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Жовківської райдержадміністрації внаслідок допущених порушень Тимощуком І.В. завдано збитків державі на суму 186 385 грн., тобто сума завданих збитків державі суттєво зменшилась.

Через ще декілька місяців «тяжкого» розслідування Окружним адміністративним судом м. Львова встановлено, що Тимощуком І.В. завдано збитків державі вже лише 17 000 грн. І 26.06.2014 року кримінальне провадження № 22013150000000101 від 10.04.2013 року закрито Жовківським РВ ГУМВС України у Львівській області у зв'язку із відсутністю складу злочину в діях Тимощука І.В. Класичний варіант як «спускають на тормоза» кримінальне провадження. Мафія безсмертна.

Крім того, в ході проведення перевірки УДСБЕЗ ГУ МВСУ у Львівській області зареєстровано кримінальне провадження № 12013150240001086 від 03.10.2013 року за фактом розтрати Тимощуком І.В. бюджетних коштів на суму більше ніж 200 000 грн., зловживаючи своїм службовим становищем підчас закупівлі продуктів харчування для закладів та установ освіти Жовківського району, який підписав договори по закупівлі за завищеними цінами. 26.06.2014 року дане кримінальне провадження - закрито Жовківським РВ ГУМВС України у Львівській області у звязку із відсутністю складу злочину в діях Тимощука І.В. аналогічно як попереднє.

Відповідно до вимог частини 1 статті 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.

21.07.2014 року я в межах своїх повноважень керуючись статтями 11 та 15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звернувся до голови Жовківської РДА Львівської області Юрдиги Б. В. з вимогою відсторонити в. о. керівника відділу освіти Жовківської РДА Тимощука І. В. від виконання повноважень на посаді у звязку із повідомленням про підозру у вчиненні ним злочину у сфері службової діяльності відповідно до вимог частини 1 статті 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та надав підтверджуючий документ про повідомлення про підозру Тимощуку І. В. слідчим СВ Жовківського РВ ГУ МВСУ у Львівській області у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366 КК України. Однак, голова Жовківської РДА Юрдига Б. В. в супереч вимог Закону та здорового глузду відмовив у виконанні моєї законної вимоги, таким чином, вчинив злочин передбачений ст. 351 КК України.

Очевидно, що Тимощук І. В. будучи посадовою особою Жовківської РДА розкрадав бюджетні кошти зловживаючи своїм службовим становищем, чим завдав збитків державі у великих розмірах, тому закономірністю є його відсторонення від виконання обов'язків на посаді до розгляду справи по суті судом. Однак, голова Жовківської РДА Юрдига Б. В. член партії ВО «Свобода» в порушення вимог чинного законодавства відмовляється відсторонити Тимощука І.В від виконання обовязків на посаді, більше того непроводить жодного службового розслідування грубо порушуючи законодавство України (злочинна бездіяльність). Зважаючи на вищенаведене, вважаю що Юрдига Б. В. перебуває у змові з Тимощуком І. В. і використовує навики та вміння останього красти бюджетні кошти, створюють корупційні схеми та розкрадають бюджетні кошти тобто наші з вами кошти, які ми сплачуєм державі підчас купівлі товарів, отриманні зарплат і.т.д. На даний час відділ освіти Жовківської райдержадміністрації проводить тендер по закупівлі вугілля камяного для освітніх закладів і установ Жовківського району на суму більше 3 000 000 грн. і от тут то Юрдизі потрібні «цінні» поради Тимощука, як вкрасти бюджетні кошти, оскільки сам Юрдига малограмотний чоловік, який немає відповідної освіти, ніде непрацював на керівних посадах, немає досвіду і має дуже низьку правову свідомість.

З огляду на вище наведене Закон в Україні не діє казнокради як крали так і крадуть, олігархи, як паразитували так і паразитують, пють кров народу, знекровлюють державу, виводять мільярдами бюджетні кошти в офшори і надіятись на владу, що наведе порядок марна справа, тому що казнокради і представники влади, які їм сприяють і покривають, а ті в свою чергу діляться з ними накраденим це одне ціле, тобто одне тіло, а права рука ніколи невідріже собі ліву. Тому виникає питання, а щож робити якщо Закон не діє? Правий Сектор усвідомлюючи загрозу державі та безвихідь ситуації, разом з народ України почали самі очищати владу від нечистих на руку посадовців та різних злочинців шляхом проведення смітникових люстрацій. Чиновники хапуги та злочинці ненажарт перелякались, бо бояться народного гніву, побігли жалітись президенту, премєр-міністру, міністру внутрішніх справ, генеральному прокурору України, які в свою чергу висловили свою позицію негайно зупинити смітникову люстрацію, тому, що це неправомірно. Так погоджуюсь, смітникова люстація це неправомірно, це закономірно тому, що казнокради, олігархи, злочинці та інші паразити «заслужили» таке місце в суспільстві і народ їх відправляє за належністю в місце призначення – смітник. Там де їх місце, можливо це не цивілізовано, а що робити, якщо іншого виходу не має? Якщо мовчить влада говорить народ.

Надіюсь що найближчим часом ми усі разом проведем таку люстрацію і в наших районах. Шановні жителі Жовківщини та Яворівщини подавайте кандидатури для люстрації в редакцію газети, мною дві кандидатури вже визначено далі слово за вами. Пора владі усвідомити ми не раби.

Правий Сектор замовляє мусорні баки.

Координатор

ГО «ПРАВИЙ СЕКТОР-захід»

Богдан КАСПЕР

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 41


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти