Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Зловмисниками зфальсифіковано черговий номер газети Жовківчанка

Нравится
Стаття з випуску № 5 від 2014-08-07

Шановні читачі газети «Жовківчанка», повідомляємо Вас, що 24 липня цього року невідомі особи зверстали та видрукували сфальсифікований номер газети «Жовківчанка». Друк цього випуску газети було здійснено не в друкарні, а на приватному плотері. Інформація, яку було надруковано у газеті немає жодного відношення до редакторського колективу нашої газети, тож редакція газети «Жовківчанка» не несе жодної відповідальності за її достовірність.

Очевидно, що певна політична сила, якій не тільки на Жовківщині, але й в цілій Україні «збивають труну», так як вона не виправдала великого кредиту довіри українців, вирішила помститися за попередні публікації нашої газети, у яких висвітлювалась їхня бездіяльність, розкрадання та привласнення народного майна тощо.

Редакція газети «Жовківчанка» вже звернулася в правоохоронні органи в вимогою провести розслідування, щодо підробки та фальсифікації номеру №5(86) від 24 липня 2014 року. Про хід розслідування ми Вас повідомимо.

Сподіваємося, що винні особи будуть виявлені та покарані. Ми завжди стояли і будемо стояти на боці правди та захисту інтересів громади Жовківщини.

З повагою, редакція газети


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 31


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти