Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює
»
Головною загрозою для української демократії є саме корупція
Серед народу, який в основному є корумпованим, свобода не може довго існувати. Едмунд Бьорке
»
Рава-Руський голова ігнорує звернення жителів хутора Дзюньки
Від 22 лютого 2007 року, сільським депутатом І.М.Шумило, було звернення до голови Жовківської РДА М.Заболоцького, посприяти, щоб держлісгосп поремонтував дорогу, яку було знищено лісовозами.
»
Депутати Добросина дослухалися до своїх односельчан
У селі Добросин, Жовківського району, відбулося декілька сільських сходів, з питань незгоди мешканців села з діями органу місцевого самоврядування, з приводу виділення земельної ділянки для будівництва екологічно небезпечного об’єкту – залізниці та водозабору з території села для потреб шахти.
»
Земельно-бюджетне мародерство в Жовкві
Влада не розбещує людей; але дурні що забралися на вершину влади, розбещують владу. Бернард Шоу
»
На Цитулі сільський голова по-шахрайськи роздає землі односельчан
Тобто земельна ділянка, яку має намір приватизувати законна власниця Я.Цімарно, ніколи не була в користуванні покійного Герус Олексія, про що свідчать і опитані сусіди: Баландюк Ольга, Галась Парасковія та Михайло Герус.
»
Жовкві потрібен хороший господар
Жовква виділяється з поміж інших районних міст своєю історією а особливо архітектурою. Місцеві жителі мало звертають свою увагу на архітектурні особливості міських будівель, їх швидше за все хвилює стан міста в цілому, і тут є над чим задуматись.
»
Голова Кунинівської сільської ради не звертає уваги на потреби односельчан
В цей раз до наших рук потрапило колективне звернення жителів сіл Кунин та Хитрейки до сільського голови Кунинської сільської ради Тенети Богдана Івановича. В проханні до голови йдеться про корективу графіку маршрутного таксі Львів – Хитрейки, так як в даний графік не задовольняє жителів сіл які змушенні доїжджати до місця праці.
»
Тимошенко хоче легалізувати гроші заробітчан
Держкомпідприємництво України виступило із ініціативою легалізації доходів заробітчан.
»
Земельні рейдери добралися і до Зарудців
На захист селян стала "Свобода".
»
Відомчі квартири в Жовкві розділені владою та правоохоронними органами
Так ділили землю і квартири у Жовківській міській раді :
»
Голова Жовківської РДА Заболоцький тікає від звільнення у відпустку
Голова Львівської ОДА М.Кміть черговий раз порушує питання про доцільність перебування на посаді голови Жовківської РДА Михайла Заболоцького. Щоб буря затихла, п.Михайло змушений піти у короткотермінову відпустку і поправити заодно стан здоров’я у Трускавці.
»
Жовківська влада нищить пам'ятки архітектури задля свого збагачення
«Сараї невидимки», або що об’єднало «бізнесмена» та району, міську чиновницьку братію в боротьбі з звичайними мешканцями звичайного жовківського будинку.
»
В районному часописі "Відродження" статті не всіх дописувачів проходять "цензуру"
Виникає ряд запитань. Де ж вільний, демократичний, доступ на сторінки часопису громадян, депутатів різних рівнів не залежно від їх світоглядних переконань, партійної приналежності. Чиї інтереси захищає газета «Відродження» і кого обслуговує?
»
Зупинили "законний" дерибан сільських коштів в Гряді
Тепер, люди добрі, задумайтесь кого Ви привели до влади, не зробивши для Вас ні на йоту. Про себе Михайло Василина подбав сповна. Дякувати Богу, «Свобода» вчасно зупинила.
»
Поезія Богдана Мороза
Політики можновладці.
»
Малехівців обвели довкола пальця: суд відібрав у них землю
До сьогоднішнього дня малехівці відстоюють своє право на землю, що знаходиться неподалік від їх населеного пункту. Адже, за словами мешканців села, це споконвіку земля їх дідів-прадідів, а тому вони налаштовані категорично: не сходити з траси, допоки питання не вирішиться для них позитивно.
»
Чи мають наші держслужбовці моральне право займати посади?
Наступною героїнею нашого журналістського розслідування є МАРЦІШАУСКЕНЕ Людмила Григорівна, пенсіонерка. Варто зазначити, що вказана особа чудово почувається в кріслі заступника голови Жовківської районної державної адміністрації, найближчим часом не планує складати повноваження, тим самим не даючи молодим спеціалістам перспектив кар'єрного росту, а також надає незаконну перевагу приватним підприємцям під час підготовки і прийняття нормативно-правових рішень.
»
Міський мер Жовкви ховається від звіту перед громадою
На зустріч з мером міста прийшло аж біля 30-ти жителів, серед яких більшу частину становили міський та районний апарат управління (нагадаємо, що у м. Жовкві проживає біля 13,4 тис. чол.).
»
Місцевим радам вигідно займатися земельним дерибаном....
Куди подівались передвиборчі обіцянки?


«« 1 2 3 4 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти