Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Мер Дублян Василь Попович за зібрані кошти з громади доповідає про ремонти доріг та будинків

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2014-10-16

В районній газеті «Відродження» за 11 вересня 2014 року опублякована стаття «ВАСИЛЬ ПОПОВИЧ: «Попри важкі часи намагаємося виконувати заплановане» з якої мешканці м. Дубляни довідалися про те, якого «бога» в обличчі міського голови Поповича Василя Юрійовича отримали як «подарунок долі».

«Поки в державі криза, й усі скаржаться на відсутність коштів, в Дублянах кипить робота. Чи не кожного дня тут щось ремонтують,будуюьть, оновлюють».

З газети довідались, що цього року відремонтували покрівлю у будинках № 24, № 22, та № 26 на вул. Шевченка, № 14 на вул. Львівська.Всі будинки покриті сучасною європейською покрівлею. На це з бюджету міста виділено 170 тис. гривень.

Були дуже здивовані, так як не бачили проведення будь- яких робіт, завезення будь яких матеріалів не то що сучасну європейську покрівлю, але й матеріалів за старим дідівським методом. Ремонт покрівлі громадяни цих будинків проводять власними силами за власні кошти, при чому справно сплачуючи комунальні послуги до ЖЕКу Дублянської міської ради. Неодноразово громадяни зверталися в Дублянську міську раду з проханням зарахувати затрачені власні кошти на перекриття даху в рахунок комунальних послуг (теплопостачання), на що міський голова надавав відмову. По будинку № 24 по вул. Шевченка до громадян підходили працівники ЖЕКу з пропозицією здати кошти на матеріал і роботу для того, щоб посмолити дах.

Можливо ці кошти і були виділені з бюджету Дублянської міської ради та невідомо в яких кишенях осіли. І чому такі кошти виділяються з місцевого бюджету, і де діваються кошти громадян за комунальні послуги? запитання, на які громадяни отримають відповідь, провівши люстрацію тих «божків», які владарюють на райській землі Дублянської міської ради.

«Щодо одвічної проблеми доріг. Чи вдалося роздобути кошти на їх ремонт? Цього року ми розпочнемо будівництво дороги з асфальтним покриттям на 5-ти вулицях. Вже з 20-го вересня розпочнеться будівництво дорожнього покриття на вулиці Лесі Українки, Мазепи, Шухевича, Межовій у Дублянах та вулиці Шевченка у Малих Підлісках. Нам вдалося добитися виділення субвенцій у розмірі 560 тис.грн. з державного та 155 тис. грн. з обласного бюджетів, ще 600 тисяч на будівництво доріг виділено з місцевогобюджету.»

І ні слова про те, що з громадян додатково з кожного двору збиралися кошти в сумі від 500 до 600 гривень для будівництва тих же доріг. І ніби то голова ні при чому, так як не він проводить збори щодо збору коштів, а так, його працівники запускають інформацію серед населення, що коштів виділено мала, а тому для більш якісної дороги необхідно зібрати додаткові кошти. При цьому дороги будуються згідно тих документів, під які видділені кошти з державного, обласного та місцевого бюджетів.

«Чи безпечно ходити вулицями м. Дублян у вечірній час? Наскільки охоплює місто вуличне освітлення? Над цим питанням ми активно працюємо ми активно працюємо. Цього року вдалося провести вуличне освітленняна вулицях Мазепи, Турчака, Шухевича, Шашкевича та Грушевського. Загалом роботи обійшлися місцевому бюджету в 232 тисячі гривень.»

А скільки зібрано з громадян-мовчок!!!

Звідки беруться багаті люди? Маючи доступ до бюджету і довірливих виборців, можна і на джипах їздити, і перші поверхи новобудов викупляти, і нові торгові будки ставити, прихватизовуючи при цьому вільні земельні ділянки.

Але коли будь-кому з виборців, які мають порожні кишені необхідно щось вирішити в «божка» м. Дубляни – міського голови, то отримує віждповідь на шкалт «Я нічого не знаю», що по мадярськи означає «Нем ту ду», або «Від мене нічого не залежить».

І побувши «божком» на святій землі, отримавши певний капітал, який є перепустркою у вищі ешелони влади, пан мер нечебто збирається до Києва працювати в міністерстві сільського господарства яким керує однопартієць п. Швайка де можна отримати відповідну посаду до відмитого капіталу.

Як «приємно», що з таким великим багажем знань та отриманним досвідом у міській раді п. Василь Попович буде все набуте застосовувати уже на теренах усієї неньки України.

Олекса ДОВБУШ


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 453


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти