Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Новини Жовківщини » Влада працює
Влада працює

Голова Грибович Питель рабовласник?

Нравится
Стаття з випуску № 5 від 2014-08-07

На сільського голову Грибович працюють батраки, повідомляють в ГО «СПАС».

За інформацією громадських активістів, кілька наймитів обробляють городи Ігорю Пителю. Сільгоспродукцію з тих городів, транспортується на Привокзальний базар, де і продається. Причому, подейкують що сільголова використовує для цього автівку Грибовицької сільської ради та ще й в робочий час.

«Насправді, у мешканців Грибович є дуже багато претензій до свого голови. Це стосується і ігнорування проблем школи і певні сумніви щодо дозвільних документів на автозаправку, нераціонального на їх думку використання бюджетних коштів. Звичайно, головною претензією лишається функціонуюче Грибовицьке сміттєзвалище. Ми не сидимо склавши руки.

Є сумніви в добропорядності сільського голови І. Пителя? Ми направляємо відповідну заяву в Кабінет міністрів, на імя Володимира Гройсмана. Нехай все детально перевірять», - наголосив заступник голови ГО «СПАС»  Олег Пилипенко.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 30


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти