Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Святкуємо разом
Святкуємо разом

Жовківський вертеп відвідав Військовий госпіталь у Львові

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2014-10-16

12 січня діти катехитичної школи Непорочного Зачаття, м. Жовква храму свящ. Йосафата відвідали Військовий Госпіталь м. Львова.

До цієї поїздка готувалась уся парафія разом із парохом о. Михайлом Ткачівом.

24 учасники не один вечір разом із парафіяльним катехитом Іриною Зиновіївною Мельник готували інсценізацію різдвяної події «Вертеп» та колядки.

Долучились до виступу вокалісти разом з керівником вокального гуртка п. Анатолієм Щуриком, Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості, милуючи своїми колядками усіх присутніх.

Разом з маленькими колядниками колядували також поранені військовослужбовці на очах яких стояли сльози. Всі глядачі, а також лежачі хворі отримали від діток смачні пампушки, спечені в Жовківській пекарні та особисто парафіянами. Щира подяка Михайлу Романовичу Сосновому, парафіянину цього храму за спонсорську допомогу, і всім хто особисто вдома випікав ці ласощі.

Після виступу до всіх присутніх, як ранених так і медиків звернувся о. Роман Малькевич зі словами підтримки та побажань швидкого одужання, миру у державі та великої вдячності за ту службу, що вони несуть захищаючи своїм тілом цілісність держави та життя кожного громадянина.

Подав о. Роман Малькевич


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 99


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти