Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Святкуємо разом
Святкуємо разом

У Річках спробували відтворити, як колись в українському селі святкували вечорниці на Андрія

Нравится
Стаття з випуску № 18(46) від 2009-12-31

Ще в радянські часи нас привчали скоса дивитися на старовину, все приписували як не пережитки капіталізму, то забобони або націоналізм.

Сьогодні по-іншому. Вже й наука повернулася обличчям до народної мудрості. І забуті традиції та обряди пробують відродити

І ось, 12 грудня, на жовківщині у с.Річки спробували відтворити, як колись в українському селі святкували вечорниці на Андрія. Вечорниці

Метою відтворення Андріївських вечорниць було ознайомлення жителів з народними звичаями та обрядами, виховувати повагу до старших, формувати кращі риси українського менталітету: гостинність, працьовитість, товариськість, почуття гумору, вміння пожартувати та повеселитись.

Святкування відбулось завдяки участі місцевих «свободівців», які виконували головні ролі персонажів Андріївських вечорниць. Запрошений на вечорниці голова районної організації ВО «Свобода» Володимир Тістик подякував організаторам заходу за такий чудовий вечір на якому було відтворено забуті традиції Української нації, і це вже не перший захід в цьому селі, в січні цього року було організовано патріотичний концерт, присвячений 100 річниці від дня народження провідника українського народу Степана Бандери «Незламний борець за волю України».

Прес-служба Жовківської районної організації ВО «Свобода»


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 25


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти