Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Святкуємо разом
Святкуємо разом

Як умру то поховайте…на Вкраїні милій

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2009-05-28

22 травня Жовківська районна організація ВО «Свобода» вшанувала пам’ять Тараса Шевченка. В центрі міста, на місці посвяченого каменя, відбулася панахида, приурочена до річниці перепоховання поета на українській землі. У вшануванні пам’яті поета взяли участь активісти жовківської «Свободи», учні шкіл і небайдужі до українського слова та духу мешканці міста. Виступаючі відзначили значущість цього дня в історії української нації, адже саме 22 травня великий українець Тарас Шевченко повернувся на рідну землю, до рідного народу, які займали центральну роль у творчості поета та були визначальними поняттями його світогляду. Отець Петро, настоятель храму Праведного Лазаря, який єдиним з жовківських священиків відгукнувся на запрошення «Свободи» (інші просто проігнорували свій обов’язок духовного наставництва над громадою), наголосив на ролі Шевченка у становленні української духовності та величезному символізмі об’єднання Шевченка з рідним народом та рідною землею.

Сьогодні настає час, коли ми повинні повернутися до Шевченка і нарешті до кінця виконати його Заповіт.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 11


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти