Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Святкуємо разом
Святкуємо разом

Духовно–патріотичний вечір в Туринці «З Богом і Україною».

Нравится
Стаття з випуску № 18(46) від 2009-12-31

В суботу, 12 грудня, цього року на 15 годину прямували туринчани до сільського Народного Дому «Просвіта» на своєрідне свято української духовної і патріотичної пісні. Великий інтерес викликала та обставина, що співатимуть священики, бо ж побутує уявлення про те, що священики співають лише у церквах під час Святої Літургії.

Цей концерт передував районному святу духовної пісні в Туринці. На сцені була відповідна декорація: образ Пречистої Діви Марії з Святим дитятком в обрамленні вишитого рушника, заклик «Співайте Богові нашому, співайте» і Український Національний Прапор. Оформлення сцени милувало око глядача.

Дійство почалося. На сцені священики з програмою «Новий час». Сам вигляд священників-артистів, війнув добром із сцени на глядацьку залу. Вони були у вишиванках з добродушними відкритими обличчями.

Співали прекрасно духовні пісні, що кликали нас, українців, до Бога, до очищення душ наших від всякої скверни, до творення добра на Землі. Патріотичні пісні прославляють рідну землю, красу її природи,мудрі традиції, працьовиту націю українців. А ще співаки пропагували здоровий спосіб життя без алкоголю, без наркотиків, бо це шлях у прірву. Поміж піснями звучали рядки прози і поезії, що підсилювали емоційне звучання пісень.

Глядачі безмежно вдячні організаторам, Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» і виконавцям цього чудового свята душі і думки… Думаймо, українці, як далі жити, щоб наші серця і дії йшли разом з Богом і Україною. А отцям побажання: творіть, співайте, проповідуйте, будіть народ зі сплячки байдужості, допомагайте йому стати на повний зріст і бути господарем «на нашій, не чужій землі».

с.Туринка         Мирослава РЕВАГА


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 26


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти