Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Святкуємо разом
Святкуємо разом

Довгоочікуваний день села Візенберг

Нравится
Стаття з випуску № 15(43) від 2009-10-31

Візенберг (нім. Wiesenberg) — колишня німецька колонія в перекладі означає «Гора видінь». Це одне із новітніх місць масового паломництва. Тут 9 червня 1996 року з'явилось зображення Богоматері на завівтарній стіні церкви Святої Трійці. Першими помітили це діти, а згодом, коли стемніло, диво бачили багато людей. Релігійна комісія Греко-Католицької Церкви, яка досліджувала феномен, наукових обстежень до кінця не провела. Однак було зроблено попередній висновок, що диво могло бути витвором людських рук. Проте численні відгуки прочан, які записуються у книзі відвідувачів, засвідчують, що йдеться про якесь справді надприродне явище. Багатьом людям молитва у Візенберзі дійсно допомогла

В неділю 25 жовтня відбулося свято села. Громаду села привітали місцевий священик, голова селищної ради, директор місцевої школи та гості. Мешканці села отримали від організаторів пам’ятні подарунки. Зокрема нагороджено було найстарших та наймолодшого жителів села, кращого господаря і т.п. Зробили свій внесок і місцеві школярі, які підготували концертну програму.

До організації свята долучилися і селищна влада, і місцеві бізнесмени. Особливо хочеться відзначити депутата селищної ради Андрія Рудика, який був одним із організаторів свята та ідейним натхненником його проведення.

Ми приєднуємося до всіх побажань і бажаємо мешканцям села стати єдиною громадою.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 180


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти