Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Святкуємо разом
Святкуємо разом
Будь сильним як він

Будь сильним як він

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2009-05-28

В неділю, 25 січня в селі Річки Жовківського району, відбувся концерт, присвячений 100 річниці від дня народження провідника українського народу Степана Бандери «Незламний борець за волю України». Який підготовила завідуюча бібліотекою с.Річки Єлізарова Надія разом із любительським об’єднанням «Водограй». До організації заходу долучився місцевий осередок Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Виступаючі, серед яких були учні 5 класу місцевої школи, відтворили життя провідника ОУН у конкретних фактах та віршах, а хор «Водограй» заспівав повстанських пісень. Всі, хто прийшов на захід, ще раз пригадали сповнене боротьби і самовідданості життя Степана Бандери: від Стрийської ґімназії до Львівської політехніки, від вступу в ОУН і до винесення смертного вироку, від Акту Відновлення Української Держави в 1941 і до німецького концтабору, від звільнення в 1944 і до фатального осіннього дня 1959 року.

Після закінчення концерту, перед громадою села Річки виступив заступник голови Жовківської районної організації ВО «Свобода» Богдан Юрдига. Він відзначив необхідність проведення таких заходів та наголосив на важливості національної пам’яті. Степан Бандера став для багатьох поколінь українців символом національної боротьби. Сьогодні, в умовах масштабної війни проти українця, Степан Бандера та його життя повинні стати для нас прикладом. Тільки так ми зможемо до формальної незалежності, вибореної в 1991 році, додати справжню – духовну і моральну незалежність. В 2009 році, році Степана Бандери, ми повинні всі разом виступити в спільній боротьбі під прапором Бандери. І нашим гаслом повинні стати слова: «Будь сильним як він!»


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 14


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти