Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Святкуємо разом
Святкуємо разом

2 липня - День працівника податкової служби України

Нравится
Стаття з випуску № 9 від 2009-07-02

Головним завданням для кожного працівника податкової служби, є наповнення дохідної частини бюджету, впровадження ідеології добровільної сплати податків, налагодження партнерських стосунків з суб’єктами підприємницької діяльності, формування високої податкової культури населення. В останні роки зміцнилися партнерські відносини та атмосфера взаємної довіри і поваги між податковою службою і платниками податків.

На обліку у Державній податковій інспекції Жовківського району станом на 01.06.2009 року зареєстровано 5758 суб’єктів господарської діяльності, з них: 1741 – юридичних осіб, що на 34 більше, ніж на 01.06.2008 року та 4017 - фізичних осіб, що на 657 більше, ніж на 01.06.2008 року.

Працівники податкової служби Жовківщини гідно виконують свій службовий обов’язок. Мені приємно напередодні святкування дня податкової служби відзначити, що наша податкова інспекція забезпечила надходження по виконанню розрахункової бази зі збору коштів до Державного бюджету у січні-травні 2009 року на 103,4% (при завданні 16749,6 тис.грн. надійшло 17325,8 тис.грн.).

Виконання розрахункової бази зі збору коштів до загального фонду Держбюджету за січень-травень склало 101,6%. При завданні 16140,8 тис.грн. надійшло 16375,0 тис.грн., що становить 100,4% до надходжень відповідного періоду минулого року.

До місцевих бюджетів протягом січня-травня 2009 року мобілізовано 21491,7тис. грн. платежів, що на 1258,1 тис.грн. або на 5,9% перевищує рівень відповідного періоду минулого року. Виконання розрахункової бази ДПА України по місцевих платежах склало 105,3% або додатково надійшло 1082,4 тис. гривен.

Досягнено таких результатів завдяки платникам податків, які сумлінно та чесно сплачують належне державі і злагодженій роботі усіх підрозділів податкової інспекції  у Жовківському районі. Хочеться відзначити сумлінних платників податків, це  ДП «Рава-Руський шпалозавод», ТЗОВ «Бренд- С», ДП «Рава-Руський спиртовий завод», ДП «Жовківський лісгосп»,ЛКП «Збиранка», ТЗОВ «ФХ –Сервіс», ПТП МП фірма «Едельвейс», СУПП ТОЗВ «Етрус» та інші.

Зусилля працівників податкової служби спрямовано, насамперед, на забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Завдяки співпраці з платниками податків відбулись позитивні зміни у добровільній сплаті податків, зросла база оподаткування, збільшилась кількість платників, які сплачують податки

В колективі працюють фахівці, які відчувають відповідальність за доручену їм ділянку роботи. Нинішні податківці Жовківського району у своїй абсолютній більшості - це люди, які мають повну вищу економічну або юридичну освіту, чималий досвід роботи, користуються авторитетом серед платників податків та працівників інспекції. Це Довба М.О., Бішко А.В., Ліба Л.Й., Широн Д.Р., Бабій І.Р., Жук В.В..

Щиро вітаю всіх з професійним святом –

Днем працівника податкової служби України.

Бажаю працівникам податкової служби активності, наполегливості, професіоналізму, мудрості і виваженості в роботі, підвищувати в очах громадськості авторитет, суспільний престиж нашої професії.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, добробуту, щастя, добра й успіхів у нелегкій, відповідальній роботі та в особистому житті!

Начальник ДПІ у Жовківському районі.

Сисюк Анатолій Федорович


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 27


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти