Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Політика
Політика

Теракти у Франції. Як бути Україні?

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга. На мій погляд, це показове покарання тих, хто своїми діями перешкодив кремлівському диктатору Владіміру Путіну стати новітнім Чінгіз-ханом. Відомо, що основною ідеєю кремлівського вождя є реваншизм, тобто повернення Росії місця у світі, яке займав колишній СРСР. Для цього Путін багато років відроджував військову міць Росії, економічно узалежнював країни колишнього соцтабору і навіть небезуспішно намагався «перевербувати» багатьох знакових лідерів ЄС.

Значну, навіть сакральну роль, у справі повернення Росії на геополітичну арену в якості світової наддержави мали відіграти збудовані у Франції «Містралі» (один з них мав отримати назву “Севастополь”). В ЗМІ і сьогодні продовжують говорити про них лише як про вертольотоносці. Між тим ця назва є не зовсім точною і не відображає суті. Насправді, основне призначення цих вертольотоносців – швидке перевезення і десантування величезної кількості бронетехніки і живої сили. А вертольоти призначенні не лише для повітряного прикриття цих бронетанкових армад, а й для висадки десанту.

Містраль

Згідно наявних у відкритих джерелах тактико-технічних характеристик кожен «Містраль» здатен перевозити 13 важких чи 40 легких танків або 50 бронемашин, а також десант у кількості 700 чоловік, 16 бойових вертольотів (штурмових Ка-52К і транспортних Ка-29). Крім того «Містраль» обладнаний командним пунктом на 150 робочих місць із космічним зв’язком, госпіталем на 69 ліжок, добре захищений артилерією (А-220М та АК-630М-2), потужними дальніми зенітно-ракетними комплексами (ЗРАК «Пальма» та ЗРК «Гібка»), цілі для яких виявляє РЛС «Позитив-МЭ1». Щодо легких танків, то не слід забувати, що в Росії до цієї категорії поряд із плаваючим танком ПТ-76, озброєним 76-мм нарізною танковою гарматою, відноситься і плаваюча десантна самохідна артилерійська установка 2С25 «Спрут-СД», на яку встановлено потужну гармату калібру 125 мм. «Спрут» у змозі самостійно вивантажуватися з десантних кораблів на воду і навпаки долати будь-які водні перешкоди при хвилях до 3 балів і вести вогонь на плаву. На суші ця самохідна установка в змозі розвивати максимальну швидкість до 70 км/год. і долати до 500 км без дозаправки. Машина володіє дуже високою питомою потужністю і здатна успішно вести бойові дії в умовах жаркого тропічного клімату та високогір’я.

2С25 «Спрут-СД» у наступі

Як видно з наведених технічних характеристик, «Містралі» – це явна зброя агресії, а не оборони. І путінська Росія вже готувалась отримати потужні морські бойові десантні судна, здатні доставити та висадити на берег у будь-яку точку земної кулі цілу армію, оснащену бронетехнікою, розвідкою, авіацією, артилерією, РЛС, ППО. Також ніщо не заважало Москві застосувати цю техніку і проти самого ЄС. За допомогою французьких «Містралів» Путін міг за один день захопити Прибалтику. За допомогою тих же «Містралів» Путін міг забезпечити висадку на півдні України і здійснити свою мрію – відрізати Україну від Чорного моря. Також за допомогою «Містралів» Путін міг би врятувати свого приятеля Башара Асада. Якщо б Асаду на допомогу прийшла ціла броньована армада (а рейси «Містралів» за танками і САУ можна було б проводити донесхочу), то на сьогоднішній день він вже не лише б повернув собі Сирію, а й міг би загрожувати вторгненням у Туреччину та Ірак. Але всі ці блискучі мрії Путіна зазнали краху через тверду позицію Франції, котра демонстративно продала «Містралі» Єгипту. Після цього в Єгипті відбувається теракт із російським літаком, наслідком якого є повна паралізація всіх єгипетських курортів, доходи з яких складають значну частину бюджету (крім того, таким чином Путін намагається перенаправити своїх туристів у Крим і Сочі), а у Франції – кривавий розгул тероризму, котрий кидає країну у стан хаосу.

Ще на «знаменитій» прес-конференції в Москві 18 грудня 2014 року Владімір Путін чітко дав зрозуміти світовому співтовариству, у що ж він перетворив Росію: “Може, нашому ведмедику треба посидіти спокійно, не ганяти поросят і підсвинок по тайзі, а харчуватися ягідками, медком. Може, його у спокої залишать? Не залишать. Тому що будуть завжди намагатися посадити його на ланцюг. А як тільки вдасться – вирвати і зуби, і кігті “, – виголосив Путін. Спочатку ні в Європі, ні в Америці, ні в Україні до кінця не зрозуміли, що Путін має на увазі. А між тим Путін просто доступно всім пояснив, що за його правління Росія перетворилася в кровожерного скаженого ведмедя, котрого ще називають шатуном.

Згідно законів природи, всі нормальні ведмеді залягають у барліг на зимову сплячку, котра триває з середини жовтня до березня-квітня. Але іноді ведмідь не встигає за осінь як слід відгодуватися, або через хвороби чи поранення серед зими прокидається і починає блукати в пошуках їжі. Такого ведмедя називають шатуном. У Карпатах існує давнє повір’я, що такого ведмедя підіймає зі сну нечистий і водить на погибель всього живого. Його називають тут “чорний вуйко”. Шатуни надзвичайно небезпечні, адже невгамовний голод робить їх нещадними хижаками (вони нападають на все живе, що може послужити їм їжею, навіть на людину). Люди, котрим доводилось зіткнутися із шатуном, застерігають: правила безпечної поведінки при зустрічі зі звичайним ведмедем не поширюються на шатуна! Коли здоровий ведмідь, зустрівшись із людиною або втікає, або намагається налякати її, спинаючись на задні лапи і грізно рикаючи, то шатун поводить себе не так. Охоплений голодом шатун стрімко, здебільшого мовчки, мчить до людини і агресивно кидається на жертву, нехтуючи звичайним ритуалом погроз. Врятуватися втечею від агресивного звіра майже неможливо, адже, на перший погляд, вайлуватий ведмідь розвиває швидкість до 40-60 км/год. Інколи шатун довго вистежує людину і, підкравшись, несподівано кидається на спину, а іноді винахідливо підступно влаштовує засідку, навіть і поблизу людського житла. Голод змушує шатуна заходити в села і містечка, де він загризає худобу і вдирається в будинки до людей. Не задовольнившись однією жертвою, оскаженілий від голоду шатун може вбити відразу або послідовно декількох чоловік. Єдиний спосіб для людини вижити при зустрічі з шатуном – це застрелити хижака. Тому бувалі мисливці застерігають: щоб уберегтися від нападу ведмедя-шатуна людям не слід виходити на вулицю без налаштованої до пострілу без зброї; крім того найбезпечніше триматися гуртом. Але коли люди встигають вчасно прийняти всі заходи безпеки, то шансів вижити до весни у шатуна, практично, немає. Навіть коли і не вдасться його застрелити, без свіжого м’яса і крові хижак неминуче має здохнути.

Підписання угод із Іраном та світове падіння цін на нафту й газ є яскравим свідченням того, що світове співтовариство, нарешті, уважно вивчило природу путінського шатунізму і знайшло найбільш ефективний засіб протидії йому. В західних ЗМІ політику світового співтовариства часто називають «тактикою анаконди». Як відомо анаконда, гігантський пітон, непомітно підкравшись до своєї жертви, обвиває її своїми кільцями й душить у смертельних обіймах. Але й московський шатун, також не дрімає і кидається в різні боки, знищуючи на своєму шляху все живе. Це яскраво видно на прикладі путінської авантюри в Сирії та терористичних атак у Франції. Кремль явно йде на розпалювання Третьої світової війни. Тому Україні, аби не стати жертвою кровожерного путінського шатуна, слід постійно підвищувати рівень своїх озброєнь, щоб спільно зі світовим співтовариством дати хорошого відкоша почварі.

Мій батько, Богдан Каляндрук, котрий багато років провів у сибірському засланні, де вивчився на мисливця, розповідав мені, як полюють на шатуна з холодною зброєю. При наближенні тварини мисливець кидає в неї спеціальний, зваляний з повсті м’ячик, в котрому закатано безліч риболовних гачків. Тварина завжди рефлекторно хапає лапами цей м’яч і гачки застрягають у лапах. Поки тварина намагається визволитись, мисливець стрімко кидається до неї і рогатиною або ножем пробиває серце чи розпорює живота. Саме таким мисливцем виглядає зараз Україна, а м’ячиком з гачками є Крим і Донбас. Але і в такому випадку існує смертельна загроза від кігтів і зубів роз’юшеного звіра, котрий може вирвати лапи з пастки і задерти мисливця (зняти з його голови скальп). Тому в давнину сибірські мисливці на ведмедів у бою проти шатунів одягали спеціальний одяг. Його конструкція, практично, перетворює людину на подобу їжака. Гострі голки забезпечують чудовий захист від ведмежих укусів і ударів лапою.

Сибірський котюм мисливця на ведмедів

Україні зараз слід так само наїжачитись голками новітніх озброєнь на оскаженілого путінського шатуна. Вже прибули в Україну нові системи контрбатарейної боротьби з-за океану, поновлюється бронетехніка, реформуються ракетні війська та артилерія, але цього ще недостатньо. За відсутності в нас ядерного озброєння, єдиним родом військ, котрий здатний завдати путінській воєнщині непоправних втрат є потужна авіація.

Українська авіація

Уряду і волонтерським організаціям давно вже слід звернути свою увагу на фінансування побудови численного військового авіапарку та підготовку в авіаклубах і авіашколах (в тому числі й закордонних) нової плеяди українських авіаторів. Можливо, доречним буде негайне запрошення з-за кордону до України якнайбільшої кількості «Літаючих козаків» (в діаспорі так називають військових льотчиків – українців армії США, за назвою навчальної ескадрильї, котра в 1965 році існувала на авіабазі «Вебб» в Техасі). Сьогодні основним гаслом для української молоді має стати «Патріоти на літаки!». Слід, нарешті, згадати, що нащадки двох найбільших українських геніїв – син Каменяра – Петро Франко та внучатий племінник Кобзаря – Леонтій Шевченко невипадково обрали саме фах військових льотчиків, аби захищати чисте небо над українцями. Адже в сьогоднішніх умовах початку Третьої світової, лише тисячі новітніх Франків, Шевченків і Кожедубів зможуть ефективно донести до запалених мізків кремлівського маніяка простий сигнал: невідворотне покарання обов’язково знайде його навіть у самому «центрі пітьми» – Кремлі.

Тарас Каляндрук


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 97


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти