Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Політика
Політика
»
Обкрадання спільноти Жовкви, чи по комусь тюрма плаче?
Жителі Жовкви дуже добре знають про те, як надаються послуги комунальною службою. Проте мер міста Є.Янушевич, під час так званого «звіту перед громадою», у січні цього року, сказав: що хоч послуги й не надаються, чи надаються неякісно, все таки всім доведеться платити за комунальні послуги.
»
Деребан землі в Сопошині
В попередньому номері нашого випуску газети, під заголовком «Знову обкрадають громаду, а вона чомусь мовчить», ми висвітлювали бурну діяльність сільського голови Сопошинської сільської ради, а також дали запит про надання редакції списків прізвищ громадян яким надані рішення погодження надання земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва в урочищі «Добробут».
»
Вибачте нам за все...
Боже, який це був день! Здавалося, та ні, не здавалося, це була дійсно правда, що весь світ і все в ньому прекрасне і зовсім немає зла. І все це лише через кілька слів, сказаних чужою мовою, яку вона вже розуміла: «Маріє, можеш їхати додому».
»
Чергова афера Жовківської міської ради
У футбольному сезоні 2009 року футбольний клуб «Гарай» буде представляти об’єднана команда керівництва Жовківської міської ради та адміністрації Любельської шахти???
»
Як «інститут» приміщення купував
Наприкінці 2006 року Жовківська міська рада, розглянувши клопотання Науково-виробничого підприємства «Луцький інститут розвитку людини» про створення філії в м. Жовква, продала нежитлове приміщення по вул. Воїнів УПА, 16 в м. Жовква площею 922 кв. м за ціною 454 458 грн. (рішення №35 від 07.12.2006р.).
»
Селяни - земля не буде ваша!
Майже рік тому жителі с.Великий Дорошів звернулися до сільської ради з проханням дати дозвіл на виготовлення технічної документації на земельні ділянки, які їм були надані в користування ще з часів СРСР за їхню нелегку працю в колгоспі.
»
ВРУ відмовилася узаконити правила добросовісної поведінки осіб, уповноважених виконувати функції держави
Верховна Рада відмовилася узаконити правила добросовісної поведінки осіб, уповноважених виконувати функції держави, і представників органів місцевого самоврядування. За відповідний проект закону №2362 у першому читанні проголосували 179 депутатів.
»
Громада Жовківщини повинна знати, хто насправді очолює районну раду
Громада району повинна знати, хто насправді очолює районну раду, на утримання якої потрібно більше 1млн. 200 тис. грн. І це у економічно кризовому для України 2009 році, тоді, коли підприємства зупиняються, а працівники залишаються без роботи.
»
Жовківська РДА захищала інтереси держави і земель у суді 39 секунд, - Ірина Сех
Чому депутати обласної ради не підтримали „свободівців” щодо земельних проблем с. Малехова, хто кого „кришує” у земельних аферах, про „чесність” судів у відстоюванні інтересів простих селян, і чи допомогла позачергова сесія Львівської обласної ради вирішити земельні проблеми Львівщини.
»
Я начальник села
Хочу нагадати читачам газети про те що в попередніх номерах ми проводили журналістське розслідування що до законності та морального права прийнятих рішень а саме: «Про оренду легкового автомобіля та про встановлення надбавок і преміювання сільському голові Грядівської сільської ради».


«« 1 2 3 4 5 6 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти