Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Політика
Політика
»
З Богом і Україною
В неділю, 21 червня, у Жовкві відбувся духовно - патріотичний вечір «З Богом і Україною», на який жителів містечка запросили Жовківська районна організація Всеукраїнське об'єднання «Свобода» та тріо священиків «Новий час». Зал Жовківського Народного Будинку культури був заповнений.
»
Чого в Куликівській с/р не проводять сесії
Після публікацій в нашій газеті, їх було поки що дві, 19.02 і 28.05.2009 року, після яких загадково затихла робота в Куликівській с/р. одна сесія відбулась на початку січня 2009 року і все.
»
Що ж тепер представляє собою Народний Рух України в державі?
Постає цікаве питання, що ж тепер представляє собою Народний Рух України в державі та зокрема в нашому районі? Кому допомогли сучасні рухівські керівники, і хто до них звертається? Зголосіться, я готовий опублікувати таку інформацію, та ще подякувати про надану допомогу, в наступних номерах газети.
»
ВО "Свобода" допомогла громаді села Ситихів
До голови Жовківської районної організації ВО "Свобода" Володимира Тістика звернулися мешканці села Ситихів, з проханням вирішити проблему, яка постала в їхньому селі. Через погану дорогу водій рейсового автобуса відмовився їздити до Ситихова.
»
В Дублянах відбулася зустріч громадян з представниками "Свободи"
1 лютого в місті Дубляни, місцева організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" організувала зустріч з мешканцями багатоповерхових будинків. Головною темою зустрічі були проблеми з теплопостачанням та нові тарифи на тепло.
»
Народ бідує, а його “слуги„ – жирують…
В Україні розпал економічної . особливо болюче вона вдаряє по провінційних містечках. Не є виключенням мальовниче, історичне місто Жовква.
»
Громада Добросина не довіряє сільському голові та інвестору Любельської шахти
15 лютого в приміщенні Народного дому с. Добросин відбувся схід села по обговоренню питань щодо водозабору та побудови нового залізничного сполучення між Любельською вугілля добувною шахтою та залізничною станцією Добросин.
»
Жовківщина не хоче небіжчиків зі Львова
У селі Перемивки, Смереківської сільської ради, 5 квітня відбувся схід села. Причиною сходу села стало звернення до сільського голови Ю.Гриців від 11.12.2008 року Львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» про можливість відведення землі в кількості 40-60 га під кладовище м.Львова.
»
Яценюк як президент не пропонував би Раді визнати УПА воюючою стороною
Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк упевнений, що ані діючий парламент, ані наступний законодавчо не визнають вояків Української Повстанської Армії воюючою стороною у Другій світовій війні.
»
Добросинська громада підозрює своїх обранців у непрозорості рішень
Як ми вже неодноразово повідомляли про те що добросинська громада підозрювала своїх обранців у непрозорості щодо прийнятих рішень, які стосуються любельської шахти. Два рази збирався схід села, на якому були прийняті рішення громадою, яка зобов’язала сільського голову і депутатів відмінити, два, попередньо прийняті свої рішення які суперечать громаді.


«« 1 2 3 4 5 6 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти