Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Політика
Політика
»
Міський голова Рави-Руської проводить антисвободівську кампанію на догоду партії влади
1 вересня голова Рава-Руської міської ради Львівської області Ірина Верещук скликала схід міста, щоби спробувати відбілити свою репутацію та вкотре полити брудом депутатів міськради від Всеукраїнського об'єднання «Свобода».
»
Депутати Дублянської міської ради проти громади
Колись громада боролася із Харачком, а тепер із Поповичем. Як бачимо нічого фактично не міняється – лише свині заміняються, а корито залишається. Місто потроху перетворюється на шанхай, йде масове не законне захаращення торгівельними будками (МАФами).
»
Партія регіонів хоче повернути вже навесні у школи і виші російську мову.
Партія регіонів планує до квітня цього року прийняти закон про можливість навчання в школах і вузах російською мовою. «Я думаю, березень-квітень, щоб встигнути до початку нового навчального року», – заявив заступник голови Партії регіонів Борис Колесніков сьогодні на прес-конференції.
»
До Деревні завітав український артист Теодор Кукуруза
Останні роки нашого життя, а точніше животіння, довели народ до такого збайдужіння, якого не було давним давно.
»
Опонентів кандидата Тимошенко побили і здали в міліцію
Групу студентів київських вузів, які 24 жовтня 2009 р. намагалися взяти участь у мітингу з нагоди висування Тимошенко в кандидати в Президенти, побили люди в чорному з беджами „БЮТ”.
»
Щоб зберегти гроші «Наша Україна» буде користуватися «підковою» і «сонечком»
За його словами, «сонечко» використовувалося партією до 2002 року, після цього був перехід до нового символу - підкови, а тепер знову відбулося повернення до старого символу. Як повідомив Коваль, тепер символ сонця символізує об’єднання правих сил.
»
Принцип підзвітності перед територіальною громадою
Більшість громадян переконані, що органи місцевого самоврядування є найбільш закритими для громадськості, їхня діяльність жодним чином не відповідає інтересам громади, а розподіл ресурсів відбувається неефективно та з численними зловживаннями.
»
З Богом і Україною
В неділю 19 липня, тріо священиків "Новий час", на запрошення жовківської районної організації ВО "Свобода", відвідали Жовківщину з духовно-патріотичною програмою "З Богом і Україною".
»
Врятувати країну? Або друге пришестя по-українськи!
На початку липня вулиці українських міст заполонили біґ-борди кольору багна з обличчям одного з майбутніх кандидатів у президенти та претензійним гасло: «Врятувати країну».
»
Свободівці оприлюднили звернення підприємців на сесії облради
У зверненні, зокрема йдеться, що виробничий потенціал області знищено і це призвело до кризи промислового виробництва.


«« 1 2 3 4 5 6 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти