Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Політика
Політика
»
Націоналізм і права політична сила : ідеологічні перспективи «Правого сектору»
Система українського націоналізму давня, велика і складна, її новітні образи та формулювання поетично виразив геній Тараса Шевченка ще в середині ХІХ ст., могутньо узагальнивши історичний досвід та філософську традицію українського народу.
»
У Росії Жириновський «ділить» Україну, а в Жовкві Швай «об’єднює» райони
Голова Жовківської районної ради Тадей Швай заохочує сільських голів району малювати карти умовного об’єднання двох районів: Жовківського і Кам’янко - Бузького.
»
При проведенні виборів Президента на Жовківщині керівництво району допустило численні недбальства та порушення
Виборці ОВК ТВО № 122 дали оцінку кандидатам у Президенти або як Жовківські пани вибори проводили.
»
Росія померла. Амінь! І Слава Богу!
Необхідно, як казав сантехнік зі старого анекдоту, терміново міняти систему.
»
Степан Бандера«Почесний громадянин міста Жовква»
Голосували проти рішення і підтримки заяви депутати-регіонали, це – Юрій Демчишин, Віра Кожушко і Катерина Лисько.
»
Революція чи еволюция!!!
У всі часи є і будуть люди, які говорять, пишуть, будять інших. Вони є провідниками нового, прогресивного, еволюційного в життя. Можете не прислухатись до них, але тоді що будете мати, то будете мати. Ольга Яремків одна із небагатьох новаторів, дослідників найбільшої афери з майном в Україні.
»
Майдан захлинувся перемогою Порошенка
Політолог 37-річний Михайло Басараб співпрацює з народним депутатом Анатолієм Гриценком. Найбільше, на що здатен Порошенко – стабілізувати ситуацію, якось вирішити проблему на Донбасі, досягнути якогось компромісу з Путіним.
»
Богдан Юрдига - голова РДА Жовкіщини. Ще одне "вдале" призначення Ірини Сех.
За весь час депутатської діяльності ані він, ані інші «зайди-свободівці» не запропонували жодного плану виходу з економічної кризи району. Крім галасливих популістичних заяв «захисту Українців», їх більше нічого не цікавило. Водночас депутатська бездіяльність не перешкоджала потихеньку обдирати усе і усіх, як липку біля дороги.
»
На Жовківщині проведуть люстрацію влади
Тема необхідності люстрації влади в Україні піднімалась неодноразово і політиками, і журналістами, і пересічними жителями нашої держави. Але до сьогодні все залишилося на рівні лише пропозицій і балачок, хоча про неї говорять ось уже понад 22 роки незалежності нашої держави.
»
Чи почують депутати Майдан все ще залишається загадкою
Наша область і зокрема Жовківський район є аграрним регіоном, де левова частка, а це до 90% виробництва окремих видів сільськогосподарської продукції припадає на одноосібні селянські господарства. А яким чином держава допомагає чи сприяє розвитку Ваших господарств?


«« 1 2 3 4 5 6 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти