Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Політика
Політика
»
Чому я йду з «Правим Сектором»?
Знову в Україну прийшли парламентські вибори. Знову українець стає перед вибором за кого віддати свій голос, щоби щось змінилося в нашій країні на краще.
»
Кандидати у народні депутати від Жовківщини- хто вони?
Бокало Іван Васильович – самовисуванець, народився 24 червня 1965 року в с. Синьковичах Жовківського району Львівської області, проживає в Синьковичах. У 2010 році став депутатом Львівської обласної ради від партії «Сильна Україна».
»
Жовківський Іуда
Думаю, що не проблема читачам нашого видання дізнатись про кого буде йти мова. Починав Орест Голінка начебто із Народного Руху, а фактично з певних служб розриваючи вишиту сорочку на грудях клявся бути вірним Україні.
»
Правий сектор розпочав боротьбу з корупцією на Жовківщині
Протидія корупції у районі та допомога учасникам АТО і їх родинам. Такі ключові напрямки діяльності обрали для себе активісти громадської організації «ПРАВИЙ СЕКТОР- Захід», які вперше провели загальні збори на Жовківщині.
»
Правий сектор зробив ще один крок до реальної люстрації міліції
Чиновники, що прийшли у владу після Майдану, занадто швидко розпрощалися з показовим романтизмом.
»
Свободівці жовківщині призначають на керівні посади крадіїв
Дійсно, війна довела, що наша держава, це паразитуючий організм, з мінімальним кофіцієнтом корисної дії. Треба змінювати систему та наповнювати іі людьми, що в супереч системі, з власної ініціативи роблять суспільно корисні, державні справи.
»
Як жити дальше в Україні?
Кожен з нас в останні роки постійно задумується над тим, чому ми знаходимось у стані постійного вибору між поганим і ще гіршим, але з сподіваннями покращити умови життя людей, над рішеннями, що можуть суттєво змінити філософію буття в Україні.
»
Обдурені свободівці покидають лави партії
Обдурені свободівці покидають лави партії не розуміючи політики верхівки партії – не про таку свободу вони мріяли.
»
Сільголова Питель обіцяв закрити Грибовицьке сміттєзвалище!
Рік назад, голова Грибовицької сільської ради Ігор Питель, голова Жовківської райради Тадей Швай, депутат Львівської облради Володимир Тістик обіцяли закрити сміттєзвалище протягом найближчого часу – а точніше за кілька місяців, повідомляють в ГО «СПАС».
»
Син міського голови Дублян без дозволу зрізав дерева в місті і на землі громади організовує пянки
Як добре бути депутатом Дублянської міської ради. Можна і бізнес безперешкодно розвивати всупереч закону, і плодові дерева вирізати та проводити на звільненій території будівництво без будь – яких дозволів, і протягувати на сесії та виконкомі Дублянської міської ради рішення на свою користь .


«« 1 2 3 4 5 6 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти