Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Політика
Політика

Мера міста Сколе заарештували через підкинутий хабар невідомою жінкою просто на вулиці

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

10-го серпня 2015 року стався факт «затримання при передачі хабаря» міського голови м. Сколе Володимира Москаля. Цікаво, що «хабар» підкинула «невідома жінка» просто на вулиці (!?) і тут же «винного» схопили працівники УБОЗу. Якась дивовижна необережність «завзятого корупціонера»! Через три дні відбувся суд (хоча тих, хто вкрав у держави мільярди, часом і рік не подають у розшук). Під час обшуку ні в робочому кабінеті, ні в помешканні п. Москаля не знайшли якихось компрометуючих «заграбастаних» коштовностей.

З усього видно, що міліцейський випад проти посадовця був не системною акцією з боротьби із корупцією, а навмисним, цілеспрямованим на компрометацію особи.

Хто ж такий Володимир Москаль?

Упродовж другої каденції він є успішним, вельми популярним за свої чесні господарські дії міським головою Сколе, який перейшов через свою активність у площину політика обласного формату. В. Москаль відомий своїми численними меценатськими акціями, ідейною націленістю як націоналіст. Брав надактивну участь в Революції Гідності на київському Майдані, з початком війни на Донбасі – займався регулярним волонтерством. Підтримував ВО «Тризуб» і «Правий сектор». Зрозуміло, що з таким набором політичних характеристик і заслуг В. Москаль сприймається як небезпечний конкурент перед місцевими виборами восени.

В останні місяці В. Москаль ініціював створення громадської організації «Національна революція», яка мала за мету відстоювати і розвивати національні цінності Майдану на місцевому західноукраїнському рівні. Сприяв виходу газети «Національна революція» й діяльності одномейнного інтернет-сайту, активно публікуючи в них матеріали про продовження корупції в структурах влади, про зраду національних інтересів після Майдану і на фронтах Донбасу, про потребу мобілізації громадянства у протистоянні новій хвилі зрад і відступу від реальної лінії націо- та державобудування. Відверто став на захист мукачівських месників із «Правого Сектору».

У травні-липні 2015 р. В. Москаль разом із однодумцями із Науково-ідеологічного центру імені Дмитра Донцова взявся за великий видавничий проект з метою ідейного націоналістичного виховання сучасників. За його безпосередньої участі вийшли: книга засновника «Тризуба» ім.. С. Бандери, теоретика модерного українського націоналізму Василя Іванишина «Українська ідея» (930 с.), «Короткий ідеологічно-виховний курс для ВО «Тризуб» ім. С. Бандери та «Правого сектора»» (120 с.), книга провідника «Правого сектора» Дмитра Яроша «Нація і революція» (190 с.), книга О. Багана «Націоналізм і націоналістичний рух: історія та ідеї» (250 с.), книга Петра Іванишина «Свобода нації» (560 с.). Невдовзі планувалися інші видання, презентації по всій Україні.

Тут закономірно зринає питання: якщо В. Москаль є таким «корисливим хапугою», який брав гроші від «перехожих жіночок» просто на дорогах, то чому ж він вкладав свої чималі кошти у видання книг, з продажу яких навряд чи міг щось заробити? (Спробуйте сьогодні вигідно продати ідеологічну книжку!) Водночас відомо, що В. Москаль як підприємець щедро жертвував на підтримку добровольчих загонів, на допомогу бійцям «Правого сектору», на організацію вишколів і т. ін.

Логіка викладених фактів підказує, що «антикорупційна акція» щодо В. Москаля є, скоріше за все, спланованою підставою і спробою розправитися із чи не єдиним посадовцем такого рівня в області, який відверто проголосив боротьбу із закостенілою владною системою казнокрадства, зради національних інтересів, бюрократичної черствості і закликав людей до національної революції.

Сьогодні суспільство спокійно спостерігає, як антиукраїнсько, реваншистсько налаштовані люди у владі пробують зруйнувати національно-визвольну тенденцію Майдану: вони організували безкарну втечу майже всіх злочинців режиму В. Януковича, вони почали розправи над лідерами серед добровольців і загалом взялися дискредитувати цей рух, вони підставили невинних Медведька і Поліщука як нібито «вбивць» відомого українофоба та сепаратиста Бузини, вони розгорнули війну з «Правим сектором». Очевидно, підстава і розправа над Володимиром Москалем стоїть у цьому ж ряду. Реінкарнація режиму внутрішньої окупації завершується.

Промовчимо сьогодні – втратимо все завтра!

Не викриємо ганьбу репресій зараз –

будемо прибиті ними назавжди!

Відстоїмо національну революцію!

Прес-служба Науково-ідеологічного центру

імені Дмитра Донцова


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 1226
Ольга 2015-08-13 23:38:41
І меру "підкинули", і юристу "підкинули" і секретарю тоже "підкинули". Одночасно. http://galinfo.com.ua/news/iz_pravogo_sektora_vyklyuchyty_volodymyra_moskalya_vitaliya_sergatyuka_ta _bogdana_kaspera_185107.html

[Відповісти]

Сторінки: 1

Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти