Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

Ставленик нардепа Парасюка – начальник Жовківської міліції не справляється зі своїми обов’язками

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2015-01-20

Як повідомляє Національна революція, 23 червня на сесії Дублянської міської ради Жовківського району депутати розглянули питання «Щодо зростання злочинності та бездіяльності правоохоронних органів».

Депутати констатували, що протягом останнього місяця у Дублянах почастішали крадіжки. Обкрадають горища, підвали, квартири. Відтак щотижня трапляється якесь ЧП, – зазначають депутати. Крадуть все підряд, і люди не знають, що мають робити.

Тому депутати вирішили заслухати на черговому засіданні сесії новопризначеного начальника міліції Жовківського району Олександра Гостищева, щоб він розповів про те, скільки за період його роботи розкрито крадіжок і т.д. Нагадаємо, що саме парламентар Володимир Парасюк рекомендував і лобіював Олександра Гостищева на цю посаду.

Окрім того, на сесії депутати підняли питання про те, що люди звертаються за допомогою на номери міліції, а вона не відповідає. Тому зважаючи на бездіяльність міліції, депутати пропонували створити народну дружину, яка могла б захистити від злочинців, якщо цього не роблять правоохоронців ,які зобов’язані це робити.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 925
Крупов 2017-07-26 16:07:32
Побратима Парасюка можуть звільнити з посади у поліції Львівщини за незадовільну роботу Прокуратура Львівщини звернулася з листом до керівництва Нацполіції України про звільнення з посади начальника Жовківського відділення поліції Олександра Гостіщева через незадовільні показники роботи.
Про це 26 липня під час координаційної наради керівників правоохоронних органів Львівщини повідомив прокурор Львівщини Юрій Квятківський.


[Відповісти]

Сторінки: 1

Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти