Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

Правоохороонці Жовківщини в пошуку несанкціонованої вирубки та реалізації хвойних дерев

Нравится
Стаття з випуску № 2 від 2009-02-19

На виконання вимог Міністерства внутрішніх справ працівниками Жовківського РВ ГУМВСУ проводяться заходи по недопущенню несанкціонованої вирубки та реалізації хвойних дерев . Ціллю оперативно –профілактичного відпрацювання є попередження незаконної вирубки та продажу ялинок, які реалізуються з порушенням  чинного законодавства.

За незаконний продаж ялинок до реалізаторів будуть застосовані заходи адміністративного впливу, а саме штрафи з вилученням незаконного товару.

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 65. Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка

Незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення,- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 159. Порушення правил торгівлі на ринках

Порушення правил торгівлі на ринках -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 160. Торгівля з рук у невстановлених місцях

Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях -

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами -

Стаття 164. Порушення порядку провадження господарської діяльності

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом, -

тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.

Надання суб’єктом господарювання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства -

тягне за собою накладення штрафу від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

З лютого по травень 2009 року в Україні триває масова несанкціонована торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин. Особливого розмаху вона  набуває напередодні свят. Значна частина таких рослин вивозиться для  продажу у великі міста, та за кордон.

З метою попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням, та реалізацією рідкісних рослин, Жовківським  РВ УМВСУ буде проведено профілактичну операцію 

« Первоцвіт -2009». До взаємодії будуть залучатись зацікавлені державні та громадські організації, працівники відділів охорони навколишнього середовища  району, члени громадських формувань.

 Адміністративним законодавством передбачено відповідальність за торгівлю ранньоквітучими квітами на ринках, за торгівлю з рук в невстановлених місцях, накладенням  штрафу  в  сумі  від  одного до  семи  неоподаткованих  мінімумів  доходів  громадян.

 

Ст. інспектор  по  РН  та  ГФ

Жовківського  РВ  ГУМВСУ  у Л/о

капітан  міліції                                                                              Волошко О.М.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 7


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти