Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

Черговий тиск на газету через суд не вдався

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2011-01-28

12 квітня 2010 року головний лікар Жовківської ЦРЛ Шевців Ігор Євгенович (позивач) звернувся до Жовківського районного суду з позовом до ТзОВ «Каспер», яке являється засновником нашої газети «Жовківчанка», про захист честі, гідності та ділової репутації фізичної особи, у якому просив визнати недостовірними та такими, що порушують особисті немайнові права позивача, відомості опубліковані у першому абзаці статті під назвою «Коротко» у випуску газети «Жовківчанка» № 4 (51) за 17. 02. 2010 року та зобов’язати ТзОВ «Каспер» розмістити спростування недостовірної, на його думку, інформації, а також стягнути з ТзОВ «Каспер» на його користь 10 000 грн. моральної шкоди.

В обґрунтування своїх вимог позивач посилається на те, що в номері № 4 (51) газети «Жовківчанка» від 17. 02. 2010 року розміщеній статті на його думку поширені недостовірні відомості, що порушують особисті немайнові права позивача та принижують його ділову репутацію з метою дискредитації його в очах громадськості.

Відбулось чотири судових засідання в яких було доведено про те, що в даній публікації були наведенні достовірні факти про використання коштів з державного бюджету на перекриття даху хірургічного відділення Жовківської ЦРЛ в розмірі 500 тисяч гривні. На думку журналіста за такі кошти могли б дах позолотити, а натомість побачили покриття із рифленої бляхи, і також побачили головного лікаря Ігоря Шевціва на дорогому джипі, напевно за зарплату куплений.

24 грудня, суддею було відмовлено в позові І. Шевціву, і задоволено в клопотанні стягнути з нього на користь ТзОВ «Каспер» одну тисячу гривень.

З аналогічною заявою до суду зверталася шахта «Любельська» – два суди програла. В даний час у Жовківському суді ще справа не призначена до розгляду за позовом Тараса Вуса, який стверджує, що ми пишемо про нього недостовірну інформацію. Напевно він не складає акти про порушення, а всіх водіїв, яких зупиняє, навіть без жодної на це причини, дарує їм квіточки.

Як бачите вкотре мають намір залякати нас судовими позовами, мовляв ми такі пухнастенькі і законопослушні, а газета нас просто «очорнює». Тепер такого «очорнення» буде набагато більше, а газета буде ще більш цікавою, тому, що колись в мене було менше доступу до інформації. Завдяки довіри виборців до ВО «Свобода» мною отримано мандат депутата Жовківської районної ради, а отже більше можливостей захищати жителів району і водночас більше доступу до інформації. Тому прошу Вас звертатись до мене особисто і Ваші звернення будуть розглянуті та надано допомогу у вирішенні Ваших проблем.

Свої звернення прошу відправляти за адресою:

80300 м. Жовква, п/с № 12, Редактору газети,

або 80300 м. Жовква, вул. Львівська, 40, Жовківська районна рада, депутату районної ради Каспер-Шаблєєвій Вероніці.

Редактор Вероніка Каспер-Шаблєєва


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 127


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти