Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

Kоротко

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2010-02-28

У Куликові під маркою «Куликівських традицій» відкрито без дозволу місцевої влади магазин по збуту контрабандного м’яса та м’ясопродуктів. «Заправляє» цим головний районний «фронтовик змін» Петро Пишко.

Куликівці обуренні такими діями п. Пишка, що паплюжить їхні традиції виробництва ковбасних виробів, про які знають чи не по всій Україні.

* * *

Комунальні підприємства Жовківської міської ради, які знаходяться на госпрозрахунку, на грані банкрутства через некомпетентність чи то розкрадання. Керівник тепломережі п. Василь Курнат, який долає щоденно відстань до Кам'янки-Буської на службовому авто за людський рахунок, просить у міської ради 500 тисяч гривень для поповнення обігових коштів. А п. Орест Голінка екс-міністр освіти району, керівник житлово-комунальної служби на отримання «мертвих душ», що рахуються за підприємством, а також на компенсацію за використання свого автомобіля (за його оцінкою понад 1000 гривень в місяць) запросив у міськради на поповнення обігових коштів лише 350 тисяч гривень та для здійснення цих мрій продовженням угоди на рік між ним та міськрадою.

* * *

Прокуратура Жовківського району за дорученням Генеральної прокуратури України приступила до перевірки законності виділення земельних ділянок фізичним та юридичним особам у м. Жовква за період «царювання» пана Янушевича.

* * *

Інспектора ДАІ п. Романа Греха, який здійснив ДТП у нетверезому стані 25 грудня 2009 року урізавшись у маршрутку Львів - Хлівчани, звільнено, щоправда заднім числом та за власним бажанням.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 26


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти