Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

ДТП за участю нетверезого інспектора ДАІ

Нравится
Стаття з випуску № 18(46) від 2009-12-31

25 грудня 2009 року на автодорозі «Львів-Ковель», поблизу с. Великі Грибовичі було скоєно ДТП. Зіткнулися маршрутне таксі, яке здійснювало рейс - «Львів – Хлівчани» з автомобілем марки «Suzuki-Vitara» (придбаним на зарплату), яким керував інспектор Жовківського ДАІ Роман Грех. В результаті цього-автобус перекинувся і перевернувся на бік. Та на щастя, пасажирам було надано вчасно швидку медичну допомогу.

Як на мою думку, то пана Романа - оправдають. Придумають щось в його захист і він надалі буде працювати на поповнення свого бюджету та бюджету всієї гоп-компанії, по вертикалі і аж до Луценка.

Закон для всіх один, але як виняток не для міліції.

Б.Гетьман


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 16


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти