Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Правоохоронні органи
Правоохоронні органи

Дорожній контроль у Раві-Руській

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2011-01-28

Стан автомобільних доріг у місті Рава-Руська давно є головним болем для мешканців міста. Дорожні ями та вибоїни на вулицях міста часто є причиною механічних пошкоджень поломок автотранспорту.

З метою проведення аналізу ефективності проведення дорожно-будівельних та ремонтних робіт у місті; комплексного аналізу стану наявних зливних стоків дощової води та талого снігу; аналізу стану інших елементів автодорожньої інфраструктури міста 20 січня цього року сесією міської ради було прийнято рішення про створення тимчасової контрольної комісії з числа депутатів ради. Ініціаторами створення комісії стали депутати ВО «Свобода» Зінько М. Л., Боровий А. А., Галань М. Я., Чорний М. Т., та партії захисників Вітчизни Чернов А. П. Головою комісії обрано Борового А. А.

Комісія ставить собі завдання вивчити стан доріг у місті та дати рекомендації щодо його покращення. Для цього на засідання комісії будуть постійно запрошуватися відповідні експерти з дорожно-будівельної справи.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 16


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти