Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Про освіту
Про освіту

Втрачений студентський квиток університету ім.Івана-Франка - на вагу золота

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2014-06-26

Жителька Жовківщини через власну неуважність втратила час і гроші. Студентський квиток, який дівчина втратила абсолютно випадково, виявився «на вагу золота».

Як стало відомо нашому журналісту, ще взимку студентка зауважила, що втратила свій документ. Так як він дає певні переваги, дівчина вирішила його поновити, але на своєму шляху зустріла багато перешкод.

Спершу вона звернулась до франкового університету і повідомила, що загубила свій студентський квиток. Після отриманого переліку документів, які необхідні при видачі чергового студентського квитка,  дівчина усвідомила, що цей документ - на вагу золота.

«Коли я звернулась у деканат і повідомила про втрачений квиток, мені надали перелік документів, які необхідно мати на поновлення і цей список глибоко мене вразив» - каже студентка

Як вдалось з’ясувати нашому журналісту,  щоб отримати вдруге студентський квиток необхідно оплатити в касу 45 гривень, подати оголошення в газету про те, що квиток втрачено, отримати довідку у бюро знахідок, а також пройти обхідний лист, а там усі кафедри, бібліотека і навіть гуртожиток (якщо студент не місцевий).

Як повідомили в університеті, такі міри є необхідними у боротьбі із шахрайством.

Проте студенти переконані, що цей перелік має «вбити» бажання губити документи, бо їх поновлення забере багато часу, нервів і звісно кошти.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 82


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти