Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Про освіту
Про освіту

Поганих дітей не буває, буває поганий вчитель

Нравится
Стаття з випуску № 2 від 2014-06-05

У школах району продзвенів останній дзвоник і вже з перших днів літа, діти думають як відпочити, а батьки, як підготуватись до нового навчального року. Та найважче сьогодні тим батькам, чиї діти у вересні підуть у 1 клас. Вже зараз їм треба визначитись у яку школу піде її чадо і до якої вчительки. Начебто усе банально, пишимо заяву і дитина в школі, а педагога обере директор.

Батьки часто кажуть: «Яка різниця яка вчителька, всі вони однакові. Моя дитина розумна і все буде чудесно.» Але як переконують психологи, правда життя дещо інша.

Іноді першу вчительку вважають «другою мамою», а часом її ненавидять. І це зло, яке зароджується в дитині діє на імунітет і здатність до навчання. Батьки намагаються переконати себе і оточуючих, що «ми вчились і дитина буде вчитись незважаючи ні на що». Але ми забуваємо що діти ХХІ століття інші. Вони більш емоційні, більш нервозні і краще аналізують сьогодення навіть у своїх 6 чи 7 років.

Розумні батьки переводять дитину в інший клас чи школу, а ті байдужі спостерігають, як дитина розчаровується в дорослому житті.

Як свідчать статистичні дані, більшість із нас свою вчительку згадують з ностальгією. Часом її порівнюють з «другою мамою.»

А що робити, якщо дитина ненавидить педагога, який на 4 роки візьме у свої руки функцію «другої мами»?

На Жовківщині дуже часто батьки не хочуть робити скандалів і переводять свою дитину до хорошої вчительки. Місія хороша, але….Такі вчинки батьків сприяють, що горе-педагог і надалі калічить дітей, батьки яких не мають чи то сміливості, чи то бажання перевести дитину в іншу школу.

Крім цього треба пам’ятати, що кожен вчитель отримує зарплату, а покладених на нього функцій не виконує.

Візьмемо до прикладу вчительку 1 класу Жовківської СШ №1. Два перших класи і величезна різниця. В одному класі дітей понад 30, а з іншого учні втікали навіть під час навчального року. І все спокійно, все добре.

Коли у школах є така ситуація виникає питання: чи ця вчителька вміє вправно маскувати «гріхи», чи то районний відділ освіти і директор школи зокрема, не хоче помічати, що робиться у навчальному закладі?

Як стало відомо нашому журналісту з уст батьків, вчителька 1 класу неодноразово дозволяла собі хамство в присутності батьків та дітей, а діти часто вдома жалілись на непедагогічний підхід вчительки.

На жаль, така ситуація є не лише у №1 школі м. Жовкви. У багатьох районних школах теж чуємо відгуки батьків: «ця вчителька хороша, а ця ні.!»

То чому особа, яка не відповідає званню педагога намарно бере зарплату і займає робоче місце. Невже їй немає заміни? Звісно є! Але з «добрих» посад виносять з кріслом…

Зараз перед батьками непросте зараз завдання, вибір школи і першої вчительки, яка має стати «другою мамою». Звісно, цей вибір непростий. Адже 1 вересня, коли учні 1 класу вперше переступлять поріг школи не лише від батьків, але і районного відділу освіти, ну і директора школи зокрема залежить, хто зустріне малечу на першому їхньому етапі дорослого життя: «друга мама» чи «перевертень з указкою».


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 238


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти