Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Про освіту
Про освіту
Днями святе джерело відвідали діти Добросинського дошкільного навчального закладу

Днями святе джерело відвідали діти Добросинського дошкільного навчального закладу

Нравится
Стаття з випуску № 24 від 2008-11-20

До заглинського джерела Пречистої Діви Марії люди з’їжджаються зі всіх усюд. Тут можна побачити як літніх людей, так і дітей. Усі вірять у цілющу силу джерельної води.

Днями святе джерело відвідали діти Добросинського дошкільного навчального закладу. Взявшись за ручки, діточки чемно попрямували до води. Як розповідає вихователь Ольга Шостак, такі поїздки для них вже стали традиційними. Потрібно лише згадати про джерело, як діти з задоволенням хочуть поїхати до нього. Малеча слухняно вистроїлася у довгу чергу і чекала, поки вихователька кожному намаже руки святою водою. Найбільше присутніх захопило те, як ці діточки в один голос молилися «Отче наш». Вони, ніби ангелятка, простягнули свої маленькі рученята до неба, промовляючи святу молитву.

Ці діточки ще з зовсім раннього віку прагнуть заслужити ласку у Господа Бога. Вони, може й ще не зовсім розуміють усю цінність святої води, але вже вірять, що вона допоможе їм бути здоровими. Така дитяча щира віра потрібна кожному з нас, і лише тоді Господь зможе нам допомогти.

Уляна ГРИНЧУК


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 4


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти