Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Листи до редакції
Листи до редакції

У Рава-Руському роддомі на породіль із грішми чекають з нетерпінням

Нравится
Стаття з випуску № 4 від 2014-07-17

Започаткована урядом оптимізація шкіл та лікарень ще декілька років тому, залишилась на рівні балачок. А чи потрібна «медична реформа» Жовківщині. Це вирішив з’ясувати депутат Львівської обласної ради Богдан Каспер, завітавши у лікарню м. Рава-Руської.

У передвечірній час депутат завітав у лікувальний заклад прикордонного міста і зауважив, що більшість пацієнтів раптово «оздоровилось» і покинули свої ліжка в палаті. Матеріали дослідження депутат передав журналістам, а ті вже проаналізували ситуацію безпосередньо.

«У дворі мене зустріла черговий лікар Леся Крупа, яка прийняла чергування о 17.00. На запитання скільки пацієнтів зараз в лікарні – лікар лише знизила плечима. «Я ще не рахувала, бо до нас поступила важка пацієнтка, 89 річна бабуся» - зазначив депутат.

Зі слів пана Богдана, таке нехтування іншими пацієнтами дивує.

«А може хтось із пацієнтів має якісь скарги, а лікар за 2 години чергування навіть обхід не провела» - додав Богдан Миколайович.

Згідно даних дослідження на момент обходу у неврології було 3 хворих, 17 тільки «капаються» і йдуть додому. Ліжкомісць тут 25.! Лише 6 пацієнтів з 32 зареєстрованих виявили у хірургії. Ліжок ту 40! У терапії хворих на час відвідування було найбільше – 11, хоча записано 20 і ліжок у відділі 29. Жодної дитини не було у дитячому, хоча медсестри переконували, що є 5! Всього місць для юних пацієнтів тут 20.

«Найцікавіша картина мене чекала у пологовому відділенні. Одне з найкращих по етичному вигляді і найрідше відвідуване» - жартує депутат.

Згідно слів медиків 2 породіллі сьогодні виписали додому. А так в рік у Рава-Руській лікарні появляється на світ 140-200 діток.

Як стало відомо працює тут 17 працівників і один лікар. Роди приймають лише легкі, усі «складні» жінки їдуть у районну лікарню чи Львів.

«Персонал приблизно раз в три дні щиро чекає оту породіллю, яка з дитиною у животі та грошами в кишені завітає у відділення. І сміх, і гріх!» - зауважив пан Богдан.

Крім цього у роддомі і у других відділеннях запевнили, що усі медикаменти для «першої допомоги» у лікарні є, тому купляти нема потреби.

Та чи доцільно і надальше утримувати таку армію медичних працівників з обслуговування такої не потрібної кількості порожніх ліжкомість надасть комісія з охорони здоров'я та обласні депутати куди найближчим часом звернеться Боган Каспер.

Мар’ян Ярошенко


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 28


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти