Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Листи до редакції
Листи до редакції
»
Хіба ревуть воли як ясла повні?
Мовчимо, коли ревучи, хтось користується низьким рівнем свідомості. А вона і політична, економічна, та частіше – національна.
»
В Жовкві вистачає дармоїдів-чиновників
Вистачає дармоїдів, які живуть із наших податків – це так звана дорадча служба. Що і кому вони радять? А заробітні плати їхні не мінімальні! Не зрозуміло для чого і для кого вони потрібні?
»
Жовківська влада блокує встановлення урн для сміття з добровільних внесків
Бізнесмени хочуть своїми силами зробити внесок в добробут кожного мешканця Жовкви, а в той час посадовці, прямим обов’язком яких є встановлення смітників і чистота на вулицях нашого з Вами міста, використовують наші ж кошти(комунальні платежі) для підвищення свого комфорту.
»
Червоноград і його жертви
Старожили розповідають, що хутір тут виник років триста тому, а може й раніше. Назвали його Вільшиною, либонь, через те, що довкола розкинувся вільховий ліс. Сьогодні навіть уявити собі важко, що тут колись були чисте повітря, прозора вода…
»
Де вона, наша культура?
Хіба це нормальне життя? Ми часто повторюємо, що за молоддю майбутнє. Так це правда, але погодьтесь – важко повернути те, що вже давно втрачено - національну свідомість.
»
Сільський голова Кунина обернувся від громади
Пишуть до Вас пенсіонери села Кунин. Дуже хочемо поспілкуватись з нашим війтом через вашу газету. Просимо Вас не відмовити у нашому проханні, за що будемо щиро вдячні.
»
Звернення громади Добросина щодо не публікації звернення в районній газеті "Відродження"
Упродовж тривалого часу ми є дописувачами нашої районної газети, у якій читали багато цікавих, змістовних матеріалів. Але останнім часом у ваших публікаціях спостерігається певна тенденція: більшість інформаційних матеріалів, що подаються в газеті, однобоко висвітлюють події з боку вихваляння сьогоднішньої влади.
»
На Жовківщині не дозволяють приватизувати земелю
Пише до Вас жителька села… Вчора мій син приніс додому вашу газету. Пробігши по ній очима я зрозуміла, що це свіжий подих у нашому краї.


«« 1 2 3 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти