Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Листи до редакції
Листи до редакції

Нетрадиційна медицина: панацея чи шарлатанство

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2014-06-26

ХХІ століття внесло багато негативних коректив у здоров’я не лише українців, але і жителів інших країн. Хворіють всі, незалежно від віку і соціального становища.

Як панацея у наш час є ліки. Як бачимо зараз аптеки, як «гриби після дощу»виростають, на кожному повороті. Тут вибір на будь-який смак. Таблетки, як цукерки у всіх кольорах веселки. Але не варто забувати, що вони приносять не лише тимчасове покращення, але й шкоду нашому організму.

Як говорить народне прислів’я: «Одне лічить, а інше калічить». І навіть інструкція яка додається до кожного препарату, не захищає пацієнта. Це швидше страховий поліс для тих фармацевтичних компаній.

«Якщо ви купляєте ліки, з вами щось трапиться, а ці побічні дії зазначені у інструкції-то у вас нема шансів на компенсації навіть через суд.» - кажуть юристи

У природі будь-який процес має причинно-наслідковий механізм і будь-яке захворювання виникає не відразу з появи морфологічних змін в органах, а спочатку з появи первинних прихованих порушень в організмі. Ними є функціональні порушення, які можуть зберігатися коли короткий, а коли і дуже тривалий період перед захворюванням.

Вже багато років діагностує у Жовківській районній поліклініці на апараті Фолля лікар Ліда Волошко. Процедура безпечна і безболісна.

Як переконані фахівці, різні органи і системи організму пов'язані з певними ділянками шкіри, так званими акупунктурними точками. Ці точки відразу ж при появі найменших відхилень в системах організму і органах, за рахунок так званих меридіональних зв'язків, починають реагувати на ці зміни, причому, ще на стадії функціональних порушень задовго до появи органічних змін. Ця реакція в акупунктурних точках проявляється у вигляді зміни їх величини магнітного поля, температури, електричного опору, швидкості біохімічних реакцій, клітинного складу в них і їх розміру.

Апарат Фолля заміряє електрошкірний опір в певних акупунктурних точках і виявляє зміни в організмі ще на стадії функціональних порушень.

«Практично жоден клінічний метод діагностики в такій мірі не дозволяє цього зробити» -переконують фахівці.

Кожна енергосистема і орган пов'язані зі своєю групою акупунктурних точок, серед яких є, так звані, репрезентативні точки, які несуть максимум достовірної інформації про свою систему. Саме їх і слід використовувати в діагностичних методиках.

Полюбляють таку методику діагностування діти, бо вона безболісна. А правильно зарядженні пігулки, без смаку і запаху допомагають у лікуванні.

Як стало відомо нашому журналісту, метод ранньої системної комп'ютерної електроакупунктурной діагностики Ріхарда Фолля був розроблений в 1953р. в Німеччині і в даний час об'єднує більше десяти тисяч лікарів різних спеціальностей з 33 країн світу.

Як пише сайт «Вікіпендія», Метод Фолля (нім. Elektroakupunktur nach Voll, EAV) - нетрадиційний метод медичної експрес-діагностики, що використовує результати вимірювання опору шкіри на пальцях для постановки діагнозу. Він є по суті комбінацією акупунктури і гальванометра.

Метод не має наукової основи і не визнається світовим науковим співтовариством, йдеться у матеріалі сайту. З точки зору сучасної доказової медицини метод не має жодних діагностичних можливостей і не дає стійких результатів у клінічних дослідженнях. У США використання методу заборонено, а спроби імпорту електропунктурних пристроїв переслідуються за законом.

У Росії в 1999 році публікувалися методичні рекомендації щодо застосування електропунктурної діагностики. Методичні рекомендації були розроблені Федеральним науковим клініко-експериментальним центром традиційних методів діагностики. Після реорганізації ФНКЕЦ ТМДЛ в 2009 році, метод втратив офіційне визнання.

Проте медики України переконані, що такі нетрадиційні методи лікування перешкоджають діяльності фармацевтів, тому їх і переслідують. І головне, антиреклама терапії-це шанс позбутись конкуренції. Крім цього, багато людей відлякує такі дослідження на апараті Фолля, бо вони мають випромінювання.

Але як стало відомо журналісту, тут діє  не випромінювання, а коливання. Тому цей і схожі методи ще називають БРТ (біорезонансна терапія). Організм «умовно» налаштовується на коливання препарату, входячи з ним в резонанс, а діагностика проводиться з метою, щоб визначити потрібні параметри цих коливань...

Нажаль в ВУЗах формують лікарів з матеріалістичним мисленням та навчають лікувати по принципу «що бачу, те співаю», а як бути з тим «що небачу»???

Організм людини чуйно реагує на будь-які зовнішні впливи: ліки, їжа, алергени, прикраси або електромагнітні випромінювання.

При цьому, перш за все змінюється провідність акупунктурних точок організму. Тому, вносячи у вимірювальний прилад різні ліки, можна визначити реакцію організму на майбутнє можливе застосування цього препарату.

Згідно проведеного соціального опитування, прихильників такої терапії так само багато, як і противників, тому, перш ніж зважитися на таке лікування, необхідно логічно провести самостійні дослідження і зробити власні висновки.

Зрештою, наука заперечує такі явища, ясновидіння, цілющу силу ікон та багато іншого. Але люди вірять і зцілюються.

Іннеса Куліш


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 29


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти