Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Листи до редакції
Листи до редакції

Більшість поварів не вміють красиво подати страву

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2014-06-26

Мухамед Юссіф: « Я зіпсував не один десяток овочів та фруктів, практикуючи карвінг»

Весілля, бенкети чи навіть день народження не обходяться без щедрих українських столів. Якщо ще 5- 10 років тому, готуючись до урочистих подій, головними акцентами були смачні страви, то тепер їжа має бути ще й красиво подана до столу.

Два роки тому у жовківському ресторані «Акварель» шеф - повар з Єгипту Мухамед Юссіф презентував майстер-клас з карвінгу для місцевих майстрів кулінарії. Від цього часу і до тепер його неодноразово запрошували на Жовківщину, для того щоб їхній стіл набув казкового вигляду. Карвінг-це виготовлення квітів, корзинок чи тварин з овочів і фруктів.

 «Живучи в Україні, я провів ряд майстер класів для поварів, крім цього мене часто запрошують на різні бенкети чи весілля, щоб я додав шарму цій події за допомогою карвінгу. В основному це були ресторани Львівщини, серед яких: Жовква, Кам’янка-Бузька, Буськ.» -каже Мухамед.

Зі слів повара, проблема багатьох українських ресторанів сьогодні в тому,  що більшість поварів не вміють красиво подати страву, а ще гірше, що дають дуже багато зелені, яку потім просто викидають.

Я намагаюсь подавати страви, які красиво оздоблені, включаю фантазію. Часом клієнтам подаю їжу особисто. Таке рідко допускається у ресторанному бізнесі України, тому гості приємно здивовані. Крім цього овочі, які використовую для карвінгу після урочистої події можна використати для приготування страв.

Як розповів Мухамед, у найближчому майбутньому в нього в планах проведення в Україні та за кордоном ряд майстер-класів по карвінгу.

В Україні важко освоїти це мистецтво, бо продукти дуже дорогі. А в Єгипті дині і кавуни дешеві, то я зіпсував не один десяток овочів та фруктів в процесі навчання.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 7


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти