Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Новини культури
Новини культури

Львівська обласна рада оголошує конкурс cеред закладів культури

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2014-06-26

На виконання рішення обласної ради від 17.06.2014 № 1128 «Про затвердження Програми розвитку культури на 2014 рік», оголошено конкурс серед закладів культури в сільській місцевості та в малих містах територій.

Мова йде про ті території, які відповідно до чинного законодавства, визнані депресивними. Сам конкурс оголошено на визначення кращої виконавської майстерності художніх колективів, якість та змістовність репертуару, концертну діяльність, а також впровадження нових форм і методів культурно-освітньої роботи, забезпечення розвитку жанрів художньої самодіяльності та видів народної творчості.

Переможцями конкурсу вважаються заклади культури населених пунктів, які домоглися найкращих результатів із:

- створення умов для здійснення повноцінної творчої діяльності та культурно-освітнього обслуговування сільського населення;

організації роботи щодо збереження та належного утримання закладів культури в сільській місцевості;

забезпечення діяльності художнього колективу (народного, зразкового аматорського, художнього);

виконавської майстерності;

якості та змістовності репертуару;

- участі та здобутків у районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, фестивалях та оглядах;

- проведення тематичних масових заходів, концертів, фестивалів тощо.

Для участі в конкурсі (переможців районних конкурсів) відповідні ради подають до Львівської обласної ради (вул. В. Винниченка, 18, кабінет №321 – канцелярія) такі матеріали:

- заявку на участь у конкурсі;

- аналітичну довідку щодо виконання вищезазначених заходів із відповідними мультимедійними та поліграфічними матеріалами.

Матеріали переможців районних конкурсів необхідно подати до 1 липня 2014 року.

Конкурсна комісія визначить переможців конкурсу у трьох категоріях та розподілить премії: перша премія – 30 тис. грн, друга – 10 тис. грн, третя – 5 тис. грн.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 12


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти