Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Новини культури
Новини культури

Дивоцвіт з Буковини

Нравится
Стаття з випуску № 2 від 2009-02-19

Те, що зібрала, злеліяла і зробила для всіх учителька з буковинського села Гарафіна Маковій, можна вважати світовою сенсацією. Вона дослідила усі порухи душі свого народу на основі рідного села. По краплиночці відібрала найчистіше, те, що спрямовує душу людську увись. Духовні пласти одного села стали основою шести книг, які відкривають забуті і затоптані духовні скарби, напрацьовані віками.

Вона дослідила духовне коріння свого села. Не випало з уваги ніщо. Починаючи від народження і закінчуючи відходом в інший світ, досліджено життя наших предків.  Усі вікові групи у всіх проявах душі. Як клітина ДНК дає уявлення про увесь організм, так одна мікроклітина нації – село дає уявлення про націю в цілому. Ті сотні папок записів сьогодні перетворилися у книги: «Золоте віно з бабусиної скрині», «Затоптаний цвіт», «Очі згори», «Народ у народних святах», «Пісні одного села», «У світі рослин».

А ще видані і книги написані її послідовниками: «Чи є я християнин?», «Пізнаймо діточки світ», «Мій хресний  хід», «Ключі від неба», «Щоб жив у домі Христос», «Покаяння». Вони не тільки виданні нею, але ж нею відредаговані. І все без жодної підтримки держави.

Сьогодні вона готова подарувати суспільству не тільки збереженні нею скарби, але незаперечні докази дієвості їх на долю людей. Кожен вільний вірити тому чи не вірити.

Все страшніші повідомлення дають засоби масової інформації. Вони незаперечно свідчать про духовне виродження людства. Процес розвивається надзвичайно бурхливо. Але його можна зупинити. Якщо досягти, вчать диво – книги Гарафіни Маковій. ВесЬ арсенал оберігів, засобів народної педагогіки спрямованої на те, аби людина не збивалася на низькі почуття, не  втрачала людську подобу, а навпаки – спрямовувала свою душу увись. І він діє навіть тоді, коли  людина просто зачудовується красою і висотою цих перлів народного духу. Її душа отримує відчутне оновлення і спрямування до чистоти, а разом з тим часто відходить і невиліковні хвороби. Налагоджуються сімейні стосунки стають слухняними діти. Про це сотні відгуків з конкретними адресами у книзі «Слово моєї душі».

Василь Українець


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 19


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти