Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
Огляд
На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Новини Жовківщини » Новини культури
Новини культури
»
Сергій Пащенко - митець та творець десяти хресних доріг
Сергій Пащенко – корінний мостичанин, а батько його походять із Запорізької області. Дід Микита Опанасович був відомим на всю округу Золотарем (майстром ювеліром) і годинникарем. Іще 1921 року його вивезли в Казахстан зате те, що не підтримував радянську владу.
»
Полковник УНСО Валерій Бобрович презентував у Львові книгу спогадів про війну в Абхазії
У Львові, Жовкві та Солонці цими вихідними полковник УНСО Валерій Бобрович, який очолює головний штаб УНСО, презентував «Щоденник сотника Устима» – книгу спогадів бойового офіцера про війну на грузинській території в Абхазії
»
Михайло Вербицький - творець національної пісні
Цьогоріч, 4 березня виповнюється 200 років від дня народження одного з основоположників української національної композиторської школи, засновника «Перемиської школи», автора державного гімну «Ще не вмерла Україна» Михайла Михайловича Вербицького
»
Жовківська центральна районна бібліотека-сучасна, доступна, відкрита
А працює вже більше як 50 років. Змінюється світ, політичний устрій України змінився і бібліотека намагається не відставати від шалених ритмів життя і зростаючих запитів на інформацію, працівники бібліотеки роблять все, що тільки можна, щоб відповідати сучасним вимогам.
»
Львівська обласна рада оголошує конкурс cеред закладів культури
Переможцями конкурсу вважаються заклади культури населених пунктів, які домоглися найкращих результатів.
»
На Жовківщині започатковано літературний конкурс ім. Леся Мартовича
З ініціативи творчих людей Жовківщини започатковано літературний конкурс імені Леся Мартовича. Адже саме на теренах району письменник перебував останній період свого життя, тут він і похований.
»
Дивоцвіт з Буковини
Те, що зібрала, злеліяла і зробила для всіх учителька з буковинського села Гарафіна Маковій, можна вважати світовою сенсацією. Вона дослідила усі порухи душі свого народу на основі рідного села.
»
Iду до Тебе я, Тарасе!
9 листопада в м. Жовкві було проведено круглий стіл, по обговоренню питання щодо будівництва пам’ятника Тарасу Шевченку в центрі міста, площа Вічева, на мiсцi втраченого кварталу, де у серпні 2004 року було посвячено камінь.
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти