Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Заступник Садового у Грибовичах просить людей розблокувати сміттєзвалище

Нравится
Стаття з випуску № 9 від 2009-07-02

Заступник міського голови Львова Володимир ШЕВЧУК виїхав до Грибовичів, де сьогодні зранку було перекрито в’їзд на територію сміттєзвалища. Більше сотні місцевих мешканців перекрили дорогу до сміттєзвалища, вимагаючи у львівської влади вирішити питання рекультивації. Екологічні проблеми мешканців Грибовичів дійшли свого апагею. Люди дають команді Садовому останнє "китайське попередження".

За інформацією прес-служби Львівської міської ради, вчора чиновники міської ради спілкувались з керівництвом району та сільської ради. Вони не говорили про жодне блокування роботи сміттєзвалища.

- Я пояснив місцевому керівництву, що місто фінансуватиме цього року потреби села в тих об’ємах, які є реальними у зв'язку з кризою. Ми виносимо на наступну сесію питання виділення додаткових півмільйона гривень з міського бюджету на станцію очистки інфільтратів. Окрім того, додаткові кошти виділяємо на оздоровлення місцевих дітей, - заявив Володимир Шевчук на зустрічі із мешканцями.

Він також поінформував, що 20-25 липня на сесії селищної ради громаді буде представлено проект створення сміттєпереробного підприємства. Якщо програму погодять мешканці, то цей проект візьмуть у реалізацію. Якщо ні, то паралельно напрацьовуватимуть інші проекти.

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 14


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти