Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

В Дублянах ціни на теплопостачання ростуть, як гриби після дощу...

Нравится
Стаття з випуску № 2 від 2009-02-19

В минулому номері ми повідомляли про невдоволення жителів багатоповерхівок м.Дубляни щодо теплопостачання, та як на їх думку не обгрунованим підвищенням новим тарифом на тепло, з 184,72 грн. до 243,56 грн. за 1Гкал. Не успіли з цією ціною розібратися, на тобі – як грім серед ясного неба, чергове підвищення, вже з 243,56 грн. до 277,37грн. за 1Гкал, і повідомлення про те у газеті «Відродженням». Дане повідомлення чиновники зараховують як народне обговорення. Не виключення, що поки  отримають відповіді на депутатські запити ВО «Свобода», ціна за тепло в черговий раз зросте, як гриби після дощу. І як все законно, за рішенням Жовківської міської ради, чиновники якої мають надзвичайний апетит до грошей.

Б.Гетьман


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 10


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти