Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій
Символіка тоталітарного режиму в Жовківській РДА

Символіка тоталітарного режиму в Жовківській РДА

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2009-05-28

Комунізм – це антисуспільна, тоталітарна, людиноненависницька ідеологія. Цивілізований світ, ще 3 роки назад сказав свою думку про цих істот. 25 січня 2006 року Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію «Про необхідність Міжнародного засудження злочинів комуністичних тоталітарних режимів». В Україні діє Указ Президента "Про ліквідацію символів тоталітарного режиму на території України".

Наша влада, яка майже вся судима, не виконує Указу Президента, не ліквідовує символів тоталітарного режиму, з ними їм комфортно, а може вона очікує повернення.

Геральдика на сходовій клітці Жовківської РДА та райради.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 22


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти