Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Чи можливо приватизувати земельну ділянку для садівництва в м.Жовква? НІКОЛИ!!!

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2009-05-28

На сьогоднішній день, у Жовківській міській раді, легендарний голова так і його покірливі заступники, мають вчені ступені, майже «проффесори» , як писав Янукович. Ця команда робить все, можливе та неможливе, для того, щоб ускладнити жителям містечка, небес того нелегке життя.

ВДУМАЙТЕСЬ. Для того щоб безоплатно приватизувати земельну ділянку для садівництва і отримати Державний Акт, необхідно надати повний перелік документів, серед яких, заявник повинен надати копію Державного Акту приватизації земельної ділянки.

Фото із стенду у Жовківській міській раді


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 21


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти