Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Колектив Жовківської центральної лікарні перерахував свій одноденний заробіток на потреби ЗСУ

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2014-06-26

Колектив Жовківської центральної лікарні в квітні 2014 року на зборах трудового колективу одностайно ухвалив рішення перерахувати свій одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. Всього було зібрано 58700 грн, які були перераховані на рахунок Міністерства Оборони України.

Проте, враховуючи сьогоднішню складну ситуацію в державі, колектив Жовківської ЦРЛ вирішив повторно провести збір коштів. Станом на 24.06.2014 року зібрано 21834 грн, за які планується закупити для прикордонників, що відправляються з Жовківського району на східний кордон, засоби індивідуального захисту (4 бронежилети 5 класу та сформувати 15 аптечок першої допомоги).

Головний лікар І. Шевців


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 21


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти