Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Графік прийдеться все-таки відновити

Нравится
Стаття з випуску № 4(32) від 2009-03-26

Після опублікування в нашій газеті матеріалу про сільського голову Кунинської сільради Б.Тенета. На зустріч прибула ціла делегація із шанованих Богданом Івановичем директорів і учителів, Кунинської та Хитрейської, шкіл. Особливою агресією відзначилась директорка Хитрийківської школи Г.Брославської, яка вирішила редакцію брати на «Ура». Цілий час викрикувала: ви не знаєте скільки Богдан Іванович зробив для добробуту села? Газ провів. Голова мовчав за нього говорили. І тут мені пригадалось - шість років чотири клясі.

Коли ми почали з’ясовувати хто провів газ, з’ясувалось що газифікацію села здійснило Жовківське газове господарство. Запитуємо у Богдана Івановича – може ви оплатили особисто за газифікацію села або знайшли спонсора, відповідь – ні. Тоді яка ваша роль щодо газифікації села, я збирав гроші із жителів і обліковував для себе в зошиті в лінійку. Чому жителі не платили за газифікацію в касу газового господарства про що повинні були отримати квитанцію від прихідного касового ордера про сплату за виконану роботу згідно підписаного договору між виконавцем та замовником. Яка роль в цьому посередника Тенети Богдана Івановича, і хто його наділяв такими повноваженнями, повинні дати пояснення правоохоронні органи.

Мало того в даний час коли село газифіковано і центральна труба проложена, хто ще не газифікував житлового будинку з різних причин, або збудував новий будинок то газова служба не підключить до центральної газової труби без дозволу Богдана Івановича, він у свою чергу направляє до священика примусом пожертвувати на церкву 1000грн.. Після чого підключають. Виходить що священик, який вкінці кожного Богослужінні закликає шанувати господаря Богдана Івановича, разом приватизували центральну газову трубу. Це вже не перший випадок з центральною трубою у районі.

13 березня було розклеєно на стовпах оголошення в якому йшлося про те що 15 березня 2009 року з 17.00год в приміщення НД с.Кунин відбудеться літературний вечір «У кожного своя доля і свій шлях широкий» присвячений до 195-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

По закінчені вечора громадське слухання «Про обслуговування маршруту «Львів-Хитрейки» АТП АТП «Автосвіт». Таке саме дійство відбулось і у Хитрейках, де особливим виступом відзначився депутат районної ради Володимир Баран, який сказав що він знає газету «Жовківчанка» та його редактора жида. Я пане Баране вас чомусь особисто не знаю але наслуханий про вашу діяльність на Жовківському цвинтарі, про що і в наступних номерах газети поділимося з нашими читачами. Все слухання було не про графік маршрутного автобуса а про газету яка всебічно заважає сільському голові покращувати соціальні потреби громади. Який постійно в робочий час перебуває вдома і перейматися домашніми справами

Вивчаючи думку громади сіл Кунин та Хитрийки щодо графіку здійснення вигідного всім жителям, крім декількох вчителів, рейсу маршрутки о 7.00год. із с.Хитрийки у м.Львів хочу сказати: що все таки прийдеться сільському голові сприяти відновленню рейса, громада заставить, і чим швидше він це зробить тим краще буде для нього.

Б.Гетьман


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 9


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти