Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій
Місто Суми і Жовкву об’єднала поезія

Місто Суми і Жовкву об’єднала поезія

Нравится
Стаття з випуску № 2 від 2014-06-05

Скайп-конференція «Єдність України. Схід-Захід» 22 травня доказала в черговий раз, що бар’єр між людьми роблять політики, а не українці. Письменники Сумщини і Жовкви на скайп-зв'язок з поетичним словом вийшли одні із перших і тим самим започаткували нову гарну традицію.

Зі Сумщини Надія Позняк, Тетяна Прус, Ольга Бражник, Катерина Кириленко, Сергій Латишев, Ганна Приходько, Юлія Левківська, Антон Дубоделов та з Жовківщини Галина Фесюк, Богдан Бовшик, Ігор Дах і Уляна Воробець спілкувались, читали власні вірші, а потім пили каву та чай.

«Вийшла тепла, зворушлива зустріч на відстані 1000 км. Сумські та Жовквівські поети разом. Дійсно - ми - єдина країна» - переконані організатори.

Як стало відомо нашому журналісту, нову традицію започаткували галерея «Наша» на Псільській» Парафії Блоговіщення Пресвятої Діви Марії м. Суми, літературна студія «Літера Сом» та Літературна студія «Орфей, а підхопила ініціативу благодійна організація «Розточани» м. Жовква Львівська обл.

Зі слів організатора заходу Антона Дубодєлова, перелік учасників скап-конференції і самі поетичні твори буде розміщено в газеті «Панорама» м. Суми.

«Це перша, але не остання зустріч. Бо власне по таких зустрічах ми бачимо єдність нашої держави, а поетичне слово це велика сила» - переконані письменники.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 105


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти