Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Що таке український націоналізм?

Нравится
Стаття з випуску № 9 від 2009-07-02

— Що таке український націоналізм, пояснити дуже легко і водночас дуже важко. Можна двома-трьома реченнями, а можна й у кількох томах. Зважаючи на обмежену площу шпальт вашої газети, спробую якомога лаконічніше. Український націоналізм не просто політичний, чи тим більше вузькопартійний рух — це усвідомлене служіння своїй нації. За словами Дмитра Донцова, це скупчення мільйонів воль довкола одного суспільного ідеалу. Це ідеал господарювання, власновладства українців на своїй етнічній території. Український націоналізм — це формування української якості. Українські націоналісти прагнуть, щоб українці через націоналістичне виховання і чин ставали кращими, ґоноровішими, розумнішими, здоровішими, активнішими, красивішими і їм краще жилося, щоб вони почувалися комфортно на своїй, Богом даній, землі. І в який би куточок світу їх не закинула б доля, вони завжди повинні бути впевнені, що у них є свій Дім — своя Держава, яка їх захистить, яка їм завжди рада

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 6


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти