Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Безпека відпочивальників турбує лише рятувальників

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2009-05-28

В квітні місяці поточного року органами державного пожежного нагляду проведено перевірку пожежної безпеки дитячого оздоровчого табору «Росинка». На жаль, ситуація з «пожежної» точки зору поки, що підстав для оптимізму не дає, основні заходи, на які було звернуто увагу це обладнання колиб автоматичною пожежною сигналізацією, стан електрогосподарства, забезпеченість первинними засобами пожежегасіння (вогнегасниками), протипожежне водопостачання: (відсутній під’їзд до водонапірної башти, яка не пристосована для забору води  пожежною технікою, а також пересувна пожежна техніка (мотопомпа) знаходиться в несправному стані.

Враховуючи те, що дитячий оздоровчий табір межує з лісовим фондом то установа зобов’язана обмежити по цій межі свою територію мінералізованою смугою шириною в 3 метри і протягом пожежно небезпечного періоду підтримувати її в експлуатаційному стані, а також мати у своєму розпорядженні протипожежне обладнання та засоби для гасіння лісових пожеж.

Як показала перевірка, керівник приділяє певну увагу по виконанню запропонованих заходів, але заходи викладені в приписі, що потребують матеріальних затрат, не виконуються роками. Мотивуючи невиконання заходів відсутністю коштів та скрутним становищем міністерства, разом з тим на місці колишньої їдальні збудовано нове приміщення без будь-якого погодження з органами державного пожежного нагляду і не тільки (кошти чомусь знайшли).

Однак схоже на те, що стан пожежної безпеки в таборах, де знаходяться маленькі відпочивальники, турбує виключно рятувальників.

Головний державний інспектор

з пожежного нагляду Жовківського району

Світлана Мірошкіна


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 11


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти