Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Армія продає все

Нравится
Стаття з випуску № 4(32) від 2009-03-26

Майно на суму більш ніж 6,5 мільярда гривень отримали право продати Збройні сили України.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну про затвердження переліку майна ЗС, яке може бути відчужено. Документ датований 6 серпня 2008 року.

У переліку матеріальних цінностей, які можуть продати військові, є майже все - не лише літаки, зброя та боєприпаси, а ще й жіночі бюстгальтери та алюмінієві ложки.

Зокрема, Збройні сили отримали право продати транспортні та військові літаки, зокрема, досить старі. Наприклад, АН-12 1959 року випуску оцінюється у 289,575 тисячі гривень. Новіші літаки Міг і Су коштують у середньому більше ніж 1,5 мільйона за одиницю.

Крім того, у переліку відчуженого майна вантажні та легкові автомобілі, миючі машини, снігоочищувачі, танки та бронетранспортери, майно військово-морських сил тощо. У списку також багато зброї - автоматів, пістолетів, кулеметів, гвинтівок тощо. Зброю в українських військових можна купити дешево - автомат Калашникова коштує 328 гривень, а пістолет Макарова - всього 98.

Є у списку медичне обладнання, медикаменти і навіть голки для шприців, паливно-мастильні матеріали та багато інших корисних речей.

Крім того, військові продають більше 4 тисяч бюстгальтерів по 3 гривні за штуку. Чи були ці предмети одягу у вжитку, не уточнюється. Також багато продається посуду (алюмінієві ложки, тарілки), меблів. Є там навіть сірка, щебінь та макулатура.

Нагадаємо, цього року бюджет Збройних сил передбачає наповнення за рахунок відчуження військового майна. Із 11 мільярдів 650,1 мільйона гривень оборонного бюджету-2009 напряму армія отримає лише 7,4 мільярда основного фонду. А от решту коштів доведеться заробляти за рахунок відчуження майна.

Міністерство оборони вже попередило, що така ситуація з бюджетом загрожує розвалом української армії, яка потребує щонайменше 17,5 мільярда гривень.

 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 7


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти