Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Конкурси
Конкурси

Львівська обласна рада оголошує конкурс на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана Бандери у 2013 році

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2013-08-29

Відповідно до Положення про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери, затвердженого рішенням сесії Львівської обласної ради від 16.03. 2012 року № 423, Львівська обласна рада оголошує конкурс на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана Бандери у 2013 році.

Премію обласної ради призначають у галузі національного державотворення. Нею відзначають громадських і політичних діячів, державницькі та громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.

Премію присуджують щорічно напередодні 1 січня – дня уродин Степана Бандери.

Здобувача премії висувають громадські, політичні та наукові інституції з обов’язковими рекомендаціями (в довільній формі) щонайменше трьох авторитетних громадських, політичних та наукових діячів.

Премія передбачає три номінації: громадська, політична, науково-навчальна національна державотворча діяльність.

Грошова винагорода кожного з лауреатів премії становить 20 тис грн.

Матеріали – як здобутки за останні три роки – на здобуття премії приймають на адресу Львівської обласної ради ( постійна комісія з питань освіти і науки, вул. Винниченка, 18, м. Львів, 79008) від 30 червня до 1 грудня.

Здобувачі премії не обмежені проживанням на території Львівської області.

Нагадаємо, що Львівська обласна рада заснувала Обласну премію імені Героя України Степана Бандери у 2012 році. Першими лауреатами премії стали: громадський діяч, політик, видавець, краєзнавець Олександр Панченко (м. Лохвиця Полтавської обл.); науковець, публіцист, керівник громадського об’єднання «Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова» Олег Баган (м. Дрогобич Львівської області); народний артист України, режисер, упорядник книги «Крути. Січень 1918 року» Ярослав Гаврилюк (м. Київ); історик, громадський діяч, автор десятків дослідницьких праць, зокрема «Феномен Степана Бандери», публіцист Євген Перепічка (м. Львів).


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 8


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти